Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

risto21

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    264
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Postitused, mis risto21 postitas

  1. orig_28594673_1sTn.jpg

    Selline pilt saabus, ma ei oska midagi arvata, kas tagumiste jõnksud ei peaks kohakuti olema??

     

    Mina vaatasin viimast müüja poolt saadetud pilti ning tegin sellest järeldused :)

     

    Kui te sellised nagu sassi pildil saate, siis ma ei kahtlegi, et need ei sobiks sinna ning oleksin kindlasti ka teiega koos tellimusel ühinendud.

  2. Tere,

    Hetkel loobun, kuna tagumised matid piltide järgi ilmselt ei sobi sinna.

    Oleks hea, kui saaks hiljem tellijatelt tagasisidet sobivusest/ mittesobivusest. Kui sobivad, siis pole probleemi 4-5 liikmeline seltsokond uuesti kokku ajada ning tellida, sest hind ca 20eur on ju üpriski hea.

  3. Pildilt tunduvad need tagumised matid kuidagi liiga suured (pikad), kas on ikka õigete mõõtudega ja kas mahuvad ikka ära?

    Minu kupeel on tagumised matid väga väikesed. Võibolla peaks neid mõõte müüja käest üle täpsustama?

    Kui mõõdud sobivad, siis oleks ka võtja kupee kere mattidele.

  4. Sobib tõesti E34 klaasid, proovisin Alvadis järgi (seal ainult 1 müügis). Tänud info eest.

    Allcar-st tellisin siis sisemised täistule klaasid aga vaja oleks ka lähitule klaase, mis on mõlemas kohas otsas.

     

    Teab keegi veel soovitada, kust klaase saada peale ALVADI ja ALLCAR?

  5. Kas kellegile siit foorumlastest on omand eelnevalt seda 325iA-d, nr.märk on 48ZKK, info mis viiks üle-eelmise omanikuni oleks väga teretulnud. Ehk keegi oskab rohkem pajatada mulle PS-is sellest pillist. Tahaks ajalugu rohkem teada väheke. :D

    Hind oli küll väga hea sellel pillil, kas jäid ostuga rahule või tuli midagi ootamatut välja?

  6. Küsimus:

    Kas võib siis mingi suvalise asja sinna pistikusse toppida peaasi et ta massiga ühenduses oleks? Või mingi kindel jumpstükk?

    Mina panin siis suvalise juhtme klemm nr 7 alla ning teise otsa kere külge ehk massi, siis hoidsin süüdet sees 4sek ning saigi nullitud. Kaabli võtsin sellise pikkusega, et sai ise autos istudes süüdet keerata ja samal ajal ka massi kokku lasta.

    Ainuke mure, et ei hakanud kõik rohelised tulukesed põlema, kaks esimest jäid ikka kustu, peab korra spido maha võtma, vb on pirnid või mingi muu kala sees. Aga igaljuhul see juhtme teema toimis.

     

    Risto

  7. Tere.

    Ostan valuveljed 4x100,16-17" ,laius 8-9", mis sobiksid kindlasti E30-le. Eelistatud oleks BBS RS randiga (ka mitte originaalid) aga võib ka teisi varjante pakkuda. Vaatan kõik pakkumised üle.

     

     

     

    Hea pakkumise korral kiire tehing.

     

    Risto

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus