Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Willard

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    126
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Postitused, mis Willard postitas

  1. Tegu e39-ga, väga pehmest sulamist on see sild seal all.

    edit: Kellegil prefacele kapotti pole sõbraliku hinnaga? Ükskõik mis värv ja võib olla mõlgiline ja roostes.  Peaasi et ilusti peal istub ja kinni läheb.

  2.  

    Loll küsimus sai lolli vastuse. Kui autol tekkib rooliloks siis tuleb rooliliigendid ja sõlmed läbi loksutada-katsuda, mitte otsida foorumist seda viga. Samahästi võid proovida kusagile autoremondiga tegelevasse firmasse helistada ja telefoniteel viga diagnoosida.

     

    Kõige kiirem ja mugavam variant vea leidmiseks on sõita ülevaatuspunkti ja lasta omal sillad läbi loksutada.

    Ärge nüüd nii kurjad olge, minagi oleks sellise asjapeale kohe foorumisse tulnud, kõik pole ju usinad tehnikateadjad.

  3. Head vabariigi aastapäeva :)

    Ma uskusin, et see vabalthingav diisel saab kordades uimasem olema kui 2.0 bensukas, aga väga edukalt liigutab. Maanteel peale ühte möödasõitu kadus julgus edaspidisteks möödasõitudeks :D:D:D

  4. No ei saa oma ainepunkte kokku...puudujäänud ainepunktide eest peab maksma teenustasu, mul jääb puudu circa 10 ainepunkti, 35 Euri on üks ainepunkt...st. 350 eurot pean maksma...
    Point on aga selles, et pabereid saab võtta välja kuni järgmise nädalani ilma, et sa peaksid midagi maksma. Kui võtan paberid välja hiljem, siis pean maksma hakkama.
    Ja point 2. on see, et ma saan teada, kas olen erialasse sisse saanud, alles 17. veebruaril...kui ma sinna sisse ei saa, siis võtan ma nagunii paberid välja. Ja maksma peaksin ikkagi.
    Ja ega ei olegi soovi õppida mingeid mõttetuid aineid nagu põllumajandus ja palju muud s***a, mida maaülikoolil tavaks on.  Tahaks rohkem praktikat, mitte teooriat.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus