Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Postitused, mis Chulo postitas

  1. Teadmiseks teistele, et sellist meetodit kasutades, nagu viimasel pildil näha, võite oma õõtsa kõveraks painutada. Mul olid vanad puksid nii lõvasti sees kinni, et pressis lihtsalt keermelati kõveraks, aga puks ei liikunud mitte üht millimeetrit. Hiljem, kui need ikkagi õige pressiga välja pressisin ja uued poly puksid sisse sain, selgus, et õõts on defformeerunud ja ei mahugi enam vahele, ei jäänudki muud üle, kui puksid uuesti välja lüüa ja keermelatiga õõts uuesti sirgeks tõmmata.

  2. Pikemad on mul pakkuda, need mis a-piilarist kuni taha välja jooksevad. Need on muideks nii sedaanil kui kupeel samad.Tagumised tuulesuunaja pealsed kupeel erinevad, vähemalt kood on teine.

  3. Chulo

    Mis se muuta saab kui taga flantsid vahel?

    Kui tee rööpas pole näiteks?

    Kui tagarööbe on oluliselt laiem kui eesmine, siis mõjub see juhitavusele suhteliselt katastroofselt. Tekib olukord kus auto soovib normaaltingimustes ülejuhitavaks minna, ehk siis tagasild soovib esimesest mööduda.

  4. E36 325i B-osa radikas, tootjaks Nissens, sobis ka ilusti (hind u. 100 euri). Jahutusega polnud ka probleeme. Radikal oli ka ava anduri jaoks, kui soov elektri vent lisada.

    Selle pildi ma siia postitasingi. Sarnase Thermoteci radika saab Poolast interchars-ist muidugi pea kolm korda odavamalt.

    • Meeldib 1
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus