Hüppa postitusse

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Postitused, mis Chulo postitas

  1. Tee maanteeametile avaldus, ega muudmoodi teada ei saa. Kaalule saadetakse sind tõenäoliselt nii kui nii, aga sul ei tohiks kasludega selliseid probleeme tekkida nagu mul oli, kuna tehasest on r6.

    Kui ma nüüd õigest aru sain, siis 30% rohkem jõudu, 20% rohkem töömahtu ja 10% rohkem massi, kehtib ainult nende autode puhul, millel tehasest ainult üht mootori varianti pakutakse. Ma ei tea mida muude autode puhul arvestatakse. Igal juhul nende numbrite järgi ei saa 3,5 kuidagi arvele. 

    Mina kirjutasin avalduse(mootoritüübi ja vin koodiga, kust mootor pärit), nende nõudmisel kaalutõendi ja siis sain loa minna ümberehitatud sõiduk arvele võtta. Arkis kontrolliti sõiduki tehnonõuetele vastavus, aga mootori numbrit reaalselt keegi ei vaadanud.

  2. Elektriventi pole põhivendina ju ühelgi M50/52 mootoril standardis, nad on ju viskoga kõik. Kondi vent ongi ainuke elektriline lisa vent ja rakendub siis kui põhivendist jääb väheks. 91/99 ongi paras panna kaane külge prooviks. 80/88 andur on mingil põhjusel compactidel.

  3. Krt see 80 kraadi termostaat ei kutsu kuidagi. Kui sama radika ja 88 kraadise termostaadi lahendus toimib e36 peal, siis see peab ka e30 peal toimima. Ma usun, et pigem on asi selles, et visko töökaraktristika on teine kui el. vendil. El vent on ju tegelikult vaid kondiga autodel ja sedagi lisavendi näol, et abistada siis kui visko hätta jääb. Selles valguses on tegelikult igati loomulik, et see alles siis rakendub, kui temperatuur normist väljub. Ise ma olen mõtelnud, et poogin radika külge pandud anduri hoopis kaane külge, kuna seal on temperatuur kindlasti suurem kui radikas.

  4. Mul lülitab ka andur liiga hilja :ipb-confounded: Ei teagi mis peale hakata sellega. Proovin vist kvaliteetsemat andurit algatuseks. Mul lülitub esimene aste liiga hilja, Siis kui mootori temp on pisut üle keskmise. Kui see juba järgi tuleb, siis langeb temperatuur suhteliselt kähku normini tagasi ja maanteesõidul pole ka temperatuuridega probleeme. 
    Kas on reaalselt vahet ka mis pidi see termostaat korpusesse sisse saab?

  5. Jep, mul enam-vähem sama. Proovin mingi vaheseina moodi asja või kasti ehitada kui viitsimine tekib. Õemees töötab cnc pingi peal, nii et saab pärast, kui mingid mõõdud paigas, plastikust täpsed tükid välja lõigata.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus