Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Chulo

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  1 068
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  27

Postitused, mis Chulo postitas


 1. E30 originaal vedrud vist ca 6kg/mm jäikusega, kui sa mingid 12kg vedrud võtad, siis ongi nagu puuvanker. Üldiselt ma arvan, et üle 8kg/mm vedru pole mõtet küll igapäevasõitudeks võtta. Tegelt 6kg juba küll, kui on reguleeritavad amordid, saad ka nendega suht jäigaks keerata. BC-racing, D2, Stance/HSD, bilstein jne. Valikut tegelikult küll. Ma ise tahaks Stance omasid prroovida, aga neid pole siin mail kusagilt saada. Siin nad vist HSD nime all, aga HSD ei paku e30-le, vähemalt kataloogi järgi.


 2. Krt need kassetihoidjad mul koguaeg nagu rist ja viletsus jalus! Lähed millegiga pihta, siis on jälle lahti. Minu silmis on nende rahaline väärtus 0, täpselt selline on ka nende praktiline väärtus. Kui kellegil on pakkuda tagumist konsooli osa, millel kassetihoidjate asemel auk, siis olen avatud pakkumistele.


 3. Karbikatted saaks alt originaal klambritega panna. Otsad tiibade külge tavaliste plastik tüüblitega nagu on "IS" laiendid. Ülemiste tüüblite jaoks tuleb sinna mingine rats fabritseerida.

  Ukse ja tiiva pealsed osad mõtlesin teha nii, et liimin tavalise liistu sees oleva metallsiini sinna sisse , läheb siis nagu tavaline liist, tüüblitega ja alumine ots peaks nagadega minema karbikatte külge, nagu originaalis. Ukse pealse alumised kinnitused saab samuti originaalid panna. Stangede sisse tuleb teha ilmselt mingid kinnitused originaal stangesid doonoriteks kasutades.
  Mõtteid on igasuguseid, eks iga mees peab ise välja mõtlema. Kes ei viitsi ratsida, võib kusagilt euroopast endale 2k+ eest originaal kitti otsida, minul sellist rulli tagataskust võtta pole.


 4. Arvestades seda, et nad neid ka ise külge kruvivad, siis ma eeldaks, et kannatavad kriitikat. Aga oma silm on kuningas. Kellegil mõnd leedukast tuttavat pole, kes võiks uurida mis asjad endast kujutavad? Piltide pealt tundub täitsa enam-vähem. Vähemalt on pildid tehtud konkreetselt enda toodangust.
  Tean väga hästi mida collaracer toodab. Kuna tema tiibadel tagumine kinnitus puudub, siis neid ei soovi. Tagumine collaraceri m-tech stange on tehtud pre kerele, FL-ile ei sobi. M-tech külgesid collaracer ei tooda. Pm pole minul temalt midagi peale esistange võtta.
  Hindadest tean nii palju, et M-tech 2 esistange (kaheosaline), küljed ja tagastange kokku on 350 eurot. Kui maksta kohapeal sulas, saaks kindlasti odavamalt. Kohalik gup-tuningu toodang on 369 eurot ja tagasiside on pigem negatiivne olnud. Antud koha kohta aga puudub igasugune info.

   

  Nende juutuubi videos demonstreeritakse ka materjali kvaliteeti.

   


 5. Tervitus härrased ja prouased,

  Plaan järgmine - minna Leetu VAutosporti E30 klaasplast detaile tooma.

  Pakuvad nad igasuguseid kereosasid E30 kerele, alates esimestest tiibadest kuni milleni iganes välja.

   

  Rohkem infot nende feissbuugi lehel https://www.facebook.com/vilniusautosport/

  Seal lehel on ka pood olemas, kuid seal ei ole kõike üleval mida nad toodavad. Vaadake piltide alt, seal on rohkem infot.

   

  Ise plaanin võtta m-tech 2 komplekti ja esitiivad. Kui saaks mingi seltskonna kokku, siis saks ehk ka paremat hinda kaubelda.

  10151204_700129723361737_437341638847318

  1507765_862224630485578_3640468702163501


 6. Ülevalt kässari hoova küljest kate maha, keerad mutrid lahti ja tõmbad auto alt nad pesast välja. Kõri otsad on tõenäoliselt toruga üheks roostetanud, neid pead enne veid roostesurmaga leotama ja siis keera mingite tangidega. Kui liikuma hakkavad, siis peaks saama ka kõri kätte.

  Rdasine sõltub juba kas auto on ketaste või trumlitega, aga igal juhul on vaja need maha võtta.

  http://www.e30zone.net/e30zonewiki/index.php/Handbrake

×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus