Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

joonaskala

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    82
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis joonaskala postitas

  1. Tere, Olen uurinud juba palju, igaltpoolt püüdnud niipalju infot leida kui vähegi võimalik..aga ikka on nagu midagi puudu! Selline kindel sõna et, "jah nii saab" on puudu.. Et olemas siis m20b27 ETA mootor, ja teiseks kõrvale tuleb kohe m20b25 mootor.. Plaan oleks siis ehitada selline odav "Stroker" Olen uurinud ja kas asi on tõesti nii lihtne et.. Panna m20b25 mootorisse sisse m20b27 kepsud koos väntvõlliga..kolvid siis jääks 2,5 liitrise omad, plokikaas 885 lõpuga ja sammuti 2,5 liitrise oma(koos sisselaske ja väljalaskega), ja siis ka 2,5 liitrise aju ja juhtmestik. On see asi siis nii? Ja palju selline asi juurde annab..olen lugenud et kuskil siis 130-140 kw vahel tuleb selline kooslus? Keegi viitsib vähe täpsemalt seletada..siis võiks nagu juttu teha et mis see kõik täpsemalt annab, et panna 2.7 liitrise vänt + kepsud sinna sisse! Kellegil kindlat infot, siis antke aga tuld Tänud ette ära juba! Parimatega, Joonas
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus