Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

joonaskala

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    82
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis joonaskala postitas

  1. Tere, Müüki siis pea UUED Continental Contact Ice 195/65/15 95T XL Naastrehvid, ja mitte need uued HD naastud vaid vanad suured BD naastud! Rehvidega VÄGA vähe sõidetud, ja seda ainult kahel jäärajal, kus said väga vähe vatti, kuna sissesõitki veel tegematta! Kõik naelad alles ja nagu uued, rehvimuster kulumatta ja originaalmõõdus! Müün kuna jäävad suureks minu Lada VFTS alla, ja tahaks vahetada kas 14" Contid + veljed, või siis vahetada raha vastu, mille eest saan omale väiksema mõõdu osta! Võib ka vahetuseks pakkuda 15" madalamaid kui 65 samu rehve, sama korralikke! Hind 345 eurot, uued rehvid ligi 400 eurot. Hind mõnevõrra tingitav! Tel. 53732877 Asukoht Rapla Teemasid on lubatud uuendada/esile tõsta ("UP-ida") 1x nädalas alates viimase postituse kuupäevast. Hinda saab esimeses postituses muuta vajadusel
  2. MOOTOR MÜÜDUD!!! ÜLEJÄÄNUD KÕIK ALLES! Kere hind 1000 eurot(komplektne) Võimalik väike tingimismaa. Samas võin müüa ka varuosadeks, kui suuremosadele juppidele huvilised olemas oleks! VELJED KA SIIANI SAADAVAL! Ka tingimisvõimalus olemas!
  3. Tere, Müüki siis enda e28 jaoks ostetud Borbet A valuveljed väga kena laia randiga. Kõik 4 velge siis 9" laiad ja 16". Veljed 100% sirged, pingis kontrollitud. Eestis veljed sõitnud polegi, ise pole ka nendega kordagi sõita saanud. Kõik kapslid jms olemas, velgedel natuke värvikahjustusi ja täkkeid, kuigi mitte midagi hullu! ET oli kas 15 või 20, kohe täpselt ei mäletagi, pole hetkel velgede ligidal ka. Poldivalem siis 5x120! Rehvid peal siis KUMHOD 215/40/16, mis kannatavad kindlasti ühe suve sõita! Komplekti hind siis esialgu 529 eurot. KES OSKAB, SEE TINGIB! Kindlasti võimalik vb natuke rohkem alla saada KOHAPEALE TULLES! Tühikargajatel ja teema risustajatel eemale hoida! Veljed on oma hinda väärt, + rehvid suht haruldase mõõduga. Tel.53732877 Asukoht. Rapla
  4. Tere, Kuna mitme autoga korraga tegeleda pole võimalik, eriti veel koolipoisina, siis mõtlesin oma armsa hainina müüki panna. Seisma on teda ka mõtetu jätta, eriti kui veel ruumi vähe, ja vähese ruumi tõttu koguaeg ta otsas hõõrutakse. Igatahes siis, tegu siis paberite järgi 87a haininaga, mootoriks 2,7 liitrine ETA, 95kw. Mootori poole pealt. Mootor täiesti laiali võetud, tehtud kap remont! 2.7 alumisele otsale lisatud 885 lõpuga 2.5i(125kw) plokikaas koos kogu kompotiga(sisselase, throttle body jne jne) + siis lambda, 2.5i juhtmestik ja aju! Sellist asja nimetatakse siis nn "Stroker", üks selline kõige lihtsam variant. Mootor seisab pukis, sees uued tihendid, rihmad/rullikud, saaled jne jne jne kõik mis vahetada andis. Klapid sooveldatud, sääretihendid uued! Mootor nagu uus! Pane peale ja anna minna! Kere poole pealt. Kere on natuke si*emas seisus, kuigi e28 kohta mitte midagi hullu! Ainuke asi mis tahab tegemist on karbid.. Välimised karbid vahetust, ja juhi jalgealust teha. Kõrvalistuja poolne jalgealune tehtud! Poolraamid kõvad, esimesed püstakud väga väga korralikud! Pagasniku põhi väga korralik! ehk siis vaja teha karbid ja juhi jalgealune ja korras! Tiivad esimesed on väga väga heas korras, sammuti tagumised. Uksed heas korras, liistud jne ilusti org kinnitustega küljes. Stanged korralikud, ei roosteta. Klaasiring korralik. Seest istmed nagu uued, VÄGA hästi hoitud riidest sisu, uksepolstrid korralikud. Lagi hele, ja väga heas korras! Armatuur ei pragune ega midagi, sammuti suurepärases korras. Kogu autole pandud vask kütusetorustik, korralik. Sumbutaja otsast lõpuni väga väga heas korras, ei ole kuskil roostetki näha, nagu uus! KÕIK jupid autokokkupanemiseks ON olemas + kaasa saab veel hunniku igasugu mootori juppe jne!!! Kaasa võimalik osta ka BORBET A 16" ja 9" laiad valuveljed koos 215/40/16 rehvidega, mis sellele bemmile sobivad nagu valatult! Hind. 1499 EUR ( TINGI ) Hind pole kindel, kes oskab see tingib, saab kindlasti kopsaka summa veel alla! Vähemalt need kes suvatsevad kohale tulla vaatama! Kes tahab teemat lugeda auto kohta siis - http://bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?t=7626 Kellel sellise hai vastu huvi on, ja soovib üles ehitada! Antke märku! Tel. 53732877 Asukoht, Rapla
  5. Tere, Müüki siis ühed väga korralikud Ford mondeo poolkorv istmed.. Täpset marki ei tea millelt tulnud on. Küljes on mõlemal istmel istmesoojendused! Juhiiste liigutatav eest üles/alla, kaasreisija istmel sellist võimalust pole. Mõlemal istmel annab seljatuge üles alla liigutada, ja lisaks küljepealt rattast keerates alaselja padja asendit muuta! Istmed on väga korralikud, ei ole kuskilt katki ja riie väga korralik! Siinid all korralikud ja töökorras. Asjad on ka täiesti puhtad, ajaga natuke tolmu sisse kogunenud ilmselt, aga selle saab imuriga ilusti välja! Pildid talvel tehtud, aga istmed siiani täpselt samas olukorras! Asuvad Raplas, TEL: 53732877 HIND. 99 EUROT! Teemat on lubatud uuendada iga 7 päeva tagant alates viimase postituse kuupäevast!!!
  6. See variant on välistatud, kuna kaan oli 2,5 peal 885 lõpuga! Seepärast ma selle üldse 2.5E alumise otsa peale ehitangi.
  7. Tere, Põhimõtteliselt mure siis selline et, ehitan 2,5E alumise otsa peale 2,5i ülemist otsa(see tähendab siis plokikaan, sisselase jne jne). Sai ostetud kõrvale 2,5i mootor, ja sellelt jupid võetud. Nüüd natuke aega tagasi ostis ka vend omale 2,5i mootori. Ja kui nüüd hakkasin tegelema sisselaskega, vaatasin et venna mootori throttle body(gaasisiibri süsteem) on palju mehisem kui minu mootori oma. Minu mootori gaasisiiber on täpselt samasugune nagu vana 2.5E mootori oma. Ka pistikud on erinevad, minu juhtmestikul on throttle body pistik ümmargune, venna juhtmestikul on kandiline. Millest selline erinevus? Kas siis ongi neid 2,5i mootoritel erinevaid variante? Ja kui ma nüüd ehitan nn "odavat strokerit" , kumba throttle body ma sinna siis panema pean? Kas kindlasti peab olema see suurem, või saan panna ka oma väiksema sinna..? Kuigi mingiaeg sai uuritud, siis kindlasti öeldi et throttle body tuleb panna 2,5i oma. Kui ma panen enda 2,5i oma, siis ei ole nagu mingit vahet sellel et ennem oli 2,5E'l samasugune. Loodan et tekst väga segane pole, ja aru saate! Tänud ette ära! Pilt ka väike. Vasakul siis minu 2,5i throttle body ja paremal mu venna 2,5i throttle body.
  8. Ei ole keegi huvitatud 4x100 korralikest alu flantsidest?
  9. Tere, Paneks siis müüki flansid. Flantse on 2tk. Auguvalem on 4x100, ja flansid on tehtud alumiiniumist. Keskava oli 72 minuteada.. Igatahes sellised tavalised flansid, millega ratast väljapoole tuua, ei ole ranti kumbalgi pool, vaid lihtsalt sirge flants. Korraliku tööna tehtud. Hinda küsiks siis 30 euri. Pilti saab reede õhtuks Hetkel ei ole nende lähedal! TEL: 53732877
  10. Ah pole hullu! Peaselt et saan natukenegi käredamaks mootorit, ja hea/korras mootori..! Nüüd kõik asi päris selge, tänud kõigile kes viitsisid infot jagada
  11. Ei, ma saan aru, et sa räägid nagu reaalsetest numbritest, mis seal tegelikult on.. Aga ma mõtlen et üks mootor on ikkagi stockis 95kw ja teine ju 125kw..Nagu originaalis. Kui ma nüüd 95kw ehitan eelmistes postituses antud asjadega üles(2,5i kaan + juhtimine jne) siis peaksin saama enamvähem sama tulemuse mis 2,5i stockis? Ei oska kohe seletada hästi. Pmst 2.5i ärategemine, lõpuks saan tehase kw kätte 125kw Aga kui nüüd 2,7 ETA ära teen, siis saan ju ka tehase kw kätte, ehk siis 95 kw või? Kuna originaalis ta niipalju ju on.
  12. Hmm, esimeses postituses oli plaan teha ju 2,5i mootorist, ehk siis panna 2,5i mootorisse sisse ETA vänt koos kepsudega ja muu jääks sama..et siis tuleks tehase värk 125kw kuna originaalis 2,5 ongi 125.. Aga kui ma võtan nüüd ja teen ikkagi ETA mootorist, millel on originaalis 95kw. Kui panna sellele 2,5i pea koos sisselaske jms, ja seda juhtima sammuti 2,5 aju. Kas siis teeb ka enamvähem selle 125kw kanti välja?
  13. Jah, see paistab kõige õigem ja lihtsam variant.. Ehk siis oma ETA alumine ots ja siis 2,5i ülemine ots koos juhtmestiku ja ajuga.. Hooratta ka siis jah ühemassilise, ja asi peaks päris hea olema? Hetkel 2 massiline ja see paras kolakas. Aga palju selline ehitamine juurde annab? Võrreldes nüüd originaal mootoriga mis mul on? (SETA, 95kw) Kui keegi teab arvutuslikult(nm, kw) või midagi, siis võib sellistes andmetes ka selgitada.
  14. Jah, see oleks hea lihtne variant! Aga kumb annaks rohkem tulemust, võimsuse suhtes jms! Kas see 2,5i Based, või 2,7 Super Eta based? Ehk siis eelpool mainitud 2 varianti..kumb nendest oleks ägedam? Mõlemaid annab praegu teostada ju lihtsate vahenditega.
  15. Praegu paistab neid liikuvat päris mitu Ilmselt selle nädala jooksul toon ära ühe. Hmm, aga kui ma ostan m20b25 (2,5i) mootori millel on peal siis 885 kaan(Vist originaalis juba), siis tollel ju peaks olema peal õige nukkvõll? Või on mingeid teisi võimalusi ka?
  16. Oo, tänud Seal juba tundub selline vähe kindlam ja parem info olema Väiksed küsimused siis ka tekkisid..teksti lugedes. Super Eta-based The easiest is to start with a September 1987 onward Super Eta and installing a 325i cam and springs, a complete 325i intake manifold and throttle and plugging in the 325i engine control unit. Depending on which cam, chip and intake is used, this combination can make 180-200hp with the stock 8.5:1 compression ratio and will rev to 7500rpm. 2.5i mootoril on ju 885 kaan ja super eta mootoril sammuti 885 kaan? miks siis öeldakse tekstis et tuleks panna 2,5i nukk koos vedrudega.. Okei, sisselaske kohta ei oska midagi öelda, kas on seta mootoril teistsugune kui 2,5i'l, et see tuleks siis panna 2,5 oma koos kõigega. Ja noh, siis panna 2,5i aju ja juhtmestik. Ja peaks olema täitsa asjalik mootor valmis? 325i based Starting with a regular M20B25, acquire an Eta crank and use Super Eta pistons and rods or custom pistons with the 325i rods. A crankshaft from the M21 diesel engine may also be used as it is dimensionally equivalent to the ETA crankshaft; it is also forged, where the ETA crankshaft is cast. Eta, 320 and 323 rods are all 130mm long while 325i rods are 135mm. Regular Eta pistons WILL NOT WORK OPTIMALLY because they are not matched to the "885" head. Results are the same as for the Super Eta and will be better if custom-made higher compression pistons are used. Antud juhul siis ostan kõrvale 2,5i mootori...Kirjas et tuleb panna ETA vänt ja SETA kolvid ja kepsud, kas siis ETA ja SETA vändad on erinevad? Või võin panna ka SETA vända sinna mootorisse? Ja ülejäänud siis jääb 2,5i oma..885 kaan ja sisselase ja aju jms... Olen ma õigesti aru saanud kõigest? Kumb variant oleks parem teiearust? Kas teha oma SETA mootorist..või teha M20b25 mootorist?
  17. E21 oleva teema lugesin läbi, tänud. On olemas elementaarsed oskused mootorite alal.. Aga ütleme nii et, ei ole plaanis igapäev rehve sodiks lasta. Asi on ikkagi sõiduauto, millega igapäevaselt sõitma hakkan, kui kokku saab! Lihtsalt, vahest ikka tekib soov kuskil parklas natuke rehvi põletada vms.. Ütleme nii et, kogu mootori tihendid/rihmad ja asjad plaanin nkn uued osta, et see poleks probleem. No ma arvan et jah, nkn ostan kõrvale 2,5 liitrise, sellepärast selle saab kätte juba 100-150 euro vahel. Aga ega ju 885 kaant odavamalt ei leia väga, ja oma kaane parandus läheks ka kalliks (üks põlemiskamber 130 euri) Ja nüüd mõtlengi, mida mul annaks teha kokku nendest kahest mootorist? Kumb parem on, 2,5i või 2,5E(Ilmselt super eta, peal oli 885 kaan)? Tahaks odavat ja lihtsat varianti..Et saada midagi juurde. Loodan et mõistate;)
  18. No ütleme nii et, kui mul olemas Seta mootor eks, ja ostan kõrvale 2,5i mootori.. Siis tasuks korda teha ikkagi ETA mootor? Et see siis parem? Kaant eraldi nkn ei leia..ja parandada pole mõtet ka lasta...100-130 eest saab juba terve mootori ju. Palju inimesed on müünud m20b25 mootoreid milles lihtsalt m20b27 vänt koos kepsudega..kuida nad siis üldse sõidavad kui plokist 2mm puudu jääb? Jutu järgi siis täis pask variant vms, ei tasu teha sellist asja?
  19. No tegelikult on asi nii et, antud ETA mootor mis mul on..on see nn "Super Eta" millel ongi juba peal 885 lõpuga kaan..(suuremjaolt siis 2,5i peal olev kaan). Mootor iseenesest vägev, mootoriplokk korralik, isegi hoonimisjäljed veel sees jms. Aga point selles et, antud 885 kaan mis mul ETA peal on on katki, mõra sees ja jookseb tosool silindrisse. 885 kaant on ju päris raske leida, ja kaane parandus läheb 130 euri miinimum(firmalt tõukur vms). Aga 130 euroga ma saaks juba ju terve 2,5i mootori, millel ongi peal juba 885 kaan. Lihtsalt, mõtlesin et, äkki annaks kuidagi kompunnida neist kahest mingi natuke vägevama mootori välja, kui selle tavalise 95kw Eta.. Tundub nagu kuidagi lahja ja mõtetu mootor. Vahest tahaks asfaldil rehvi põletada, aga ETA'ga seda vist väga ei suuda.
  20. No seal teemas on selline jutt et kõik panevad erinevat teemat..üks ütleb üht, teine teist..midagi aru ei saa. Seal ju samamoodi juttu et 2,5 liitrise mootorisse 2,7 ETA alumine ots ja valmis.. Kui ta annaks sama tulemuse mis tehase mootor, mis selle asja point siis üldse on?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus