Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sirtsuu

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    60
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis sirtsuu postitas

  1. Sellega nüüd nii kiire ka pole, kuna keregi sai alles toorikuks kisutud ja ootab liivapritsi+keevitust jne.Lihtsalt kogun infi tulevikuks.
  2. See plaan algselt oligi kuni pakuti m40b18 mootorit.Kuna ümberehitus läheb liiga suureks, siis jään ikka esialgse plaani juurde ja teen karpa lihtsalt pritseks. Teema võib lukku panna! Tänud abilistele!
  3. Vabandan,et ei täpsustanud.Praegu istub seal karpa 1,8 mis nagu oleks vaja ümber ehitada pritseks.
  4. Miks mõtetu? Mul ikka pildi järgi m10b18.
  5. On mul ikka õige info ,et mootor M10b18 kui plokikood on:1278464? vanamees ei tea ka "võrrimootoritest"eriti midagi
  6. Krt!Olin juba kindel ,et saan vajalikud asjad kokku.Ohhh..eks mõtleme siis vanamehega edasi.
  7. Tahaks praeguse m10b18 mootori asemel vahele panna m40b16-e. Siit siis küsimus,et kas sidur,kast ja kardaan istuvad 1:1-le või peab midagi muud aretama?
  8. Stangesid,katuseluugisüsteemi,korralikku lage ja isegi armatuuri oleks ikkagi vaja, kui just elu kirveks ei lähe. Ah-jaa...autoks on 318 pre-fase 86a.
  9. Soov siis senine karpamootor ümber teha pritseks. Vaja oleks siis mootori juhtmestikku,aju,(sisselase gaasisiibriga olemas)gaasisiibrist edasiminevat lõdvikut,õhulugejat ja filtri kopsikut. Parandage mind kui ma eksin ja ehk kellelegi meenub veel midagi vajalikku. Veel on vaja stangesid,kupee istmeid,katuseluugi vändasüsteemi jpm.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus