Hüppa postitusse

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    897
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Postitused, mis -Kaido- postitas

  1. Tuttaval läks samamoodi rauda mõned aastad tagasi, oli välimuselt üsna maasikas pre, R6 motoga. Ma pakkusin 3k krooni veel, et rallikaks saaks, ütles et jääb talle aeda perekonnareliikviaks. ~3kuu pärast viidi rauda, sai 700krooni...

  2. Rahvas, kuidas gaasipedaal ära käib?? mingi nipiga värk.

    Täielik peavalu :/

    Ma enda oma ei saanudki kätte, tegin kõik õpetuse järgi, aga ikkagi kinni, liigub, aga välja ei tule... :D Niiet tean mida tunned.

  3. Käisin ka just peal, kallas veel lahti, aga umbes meeter kaldast on juba 13-14cm. Kui praegu õigel ajal lund lükkama hakata ja uuesti külma tuleb, siis hakkab looma vaikselt. Mõõtsin siis Valgamaal, teise kandi järvede kohta ei tea midagi.

  4. Sain juba räägitud nendega. Nad andsid algul selle välismaa koodiga kontonumbri, aga nüüd saatis tavalise Eesti oma. Tegin ülekande ilusti ära, arve numbri lisasin märkustesse. Kaal oli kenasti olemas.

  5. Tere!

    Kas keegi on seda teenust varem kasutanud? Nimelt tellisin hunniku asju, see nn maakler vaatas asja üle ja saatis arve. Arvel on kirjas mingid iban koodid välismaise ülekande jaoks, kuigi firma mis vahendab on Eesti oma.

    Mul juhe juba kokku jooksnud, millise makse pean siis üldse tegema ja kellele? kas siis sellele eesti firmale ja riigisisese maksena või pean eesti firmale ka mingi välisülekandega tegema ja palju see üldse maksma minna võib? kuhu lisan selle arve numbri üldse?

    Tellimust nad enam tühistada ka kodukal ei lase, üle viskab selline imelik teenindus, kuskil mitte mingit normaalset õpetust ka nende lehel pole, ainult mingi ümmargune mull.

  6. Seda ei taibanudki, arvatavasti ongi siis see poolraami plekk väljapoole tulnud, sest veokonksu kate oli puudu. Vabandan ette, et rumal olen, aga kas selle saan kuidagi veel õigeks või pean midagi välja vahetama hakkama?

    Küsin selle pärast, et siis tean mida otsima hakata, ei taha enne laiali kakkuma hakata, ostaksin kõik valmis ära.

    Esitiivad, plekist põlle, plastikust prillid pean nagunii välja vahetama.

    Tänan ka pildi eest, sellest väga suur abi. :)

  7. Paar küsimust veel siis, pole veel stange lammutamiseni jõudnud, aga vaatasin ära, et mõlemad plastik esipõlle nurgad on puru ja mingid plastiku laadse mögaga parandatud ja see nüüd siis alla andnud. Keegi oskab soovitada, millega tekitada sinna uued kinnitused?

    Esistange on ka viltu ees, kõrvalistuja poolne nurk rohkem väljas kui juhipoolne. Kas ainult see plekist esipõll võib kõver olla või pean hakkama juba midagi tõsisemat otsima?

    Aa, paari lolli küsimust veel: kas FL ja pre tulede ette käivad prillid on samad? Samamoodi kas esitiivad on samad ja kas sedaani omad klapivad ka kupeele? Plekist esipõlle sobivuse kohta sooviks samuti teada.

  8. Tere!

    Kuna mul juhiuks laiendi ääre pealt tugevalt roostes siis tahaks enne näppima asumist igajuhuks üle küsida, et kuidas nad ukse külge kinnitatud on, kas tüüblitega igaltpoolt või on mingid kruvid ka? Karbilaiendeid ise kruvidega kinnitatud. Lisaks huvituks ka esistange eemalduse skeem või kirjeldus.

    Kõrvalistuja uksel ja sealt edasi see tagumise akna alune tükk tundub ka et tüübleid puruks, kuna natuke irvakil, äkki keegi targem oskab ka tüüblist pilti lisada, siis saan uued osta.

    Ette tänades,

    Kaido.

  9. No minujaoks raskemini ligipääsetavad kohad ongi need pealmised kinnitused :D Aga peab siis proovima asjale teistmoodi läheneda, et lasen enne ka padjast, pooltelgedest ja kardaanist lahti.

    Tagumine kaanepadi polegi nii oluline, ma lasin mutri lihtsalt lahti ja poldi sinna külge, et kui eest lahti lasen siis ei kuku kohe alla. Poolteljed eest saad, siis peaks olema lihtsalt mugavam nende 4 poldiga asjatada. Kus muidu üldse harutades, kanalis või tõstuki peal?

  10. Kas differ paindub siis niivõrd allapoole? Täna proovisin nii, et kõik kardaan ja poolteljed küljes, aga mitte kuidagi ei tahtnud ära mahtuda.

    Väga huvitav, ei paindu muidu kuskile, ta on ju phm raud raua vastu sillatala küljes kinni. Ma ei oskagi hetkel nii öelda, aga poolteljed lahti lasin siis ma mahutsin küll kenasti neid lahti keerama, muidugi väga palju korraga ei saa, aga tulevad. Kui homme uue diffri alla keeran siis vaatan uuesti üle ja annan teada.

  11. Küsin jälle lolle küsimusi, aga

    kuidas siinsed inimesed rullikal difri vahetuse läbi on viinud? DIffer kinnitub nelja poldiga ülevalt ja taga kaanega padja kaudu poldiga. Tee mis tahad, aga mina ei suutnud leida muu varianti nende nelja pealmise poldi lahti võtmiseks kui ainult kodu täiega sillatala ja kõik alla lasta?

    Mina ise võtsin algul kardaani lahti, siis poolteljed, peale seda lasin tagumise puksi mutri lihtsalt lahti, see mis kere külge kinnitub. Seejärel tavalise silmusvõtmega need 4 esimest lahti, saaks ka nn kõrravõtmega, aga ei viitsinud kanalist välja ronida. Natuke aega läheb kruvimisega, aga mitte midagi hullu. :)

  12. Tere!

    Autot ostes juba tundus et kuidagi kahtlaselt jõnksutab kui sõita ning koha pealt minnes käib nn kerge plaks. Täna siis ajasin auto kanali peale, vaatasin üle poolteljed, nendes mingit lõtku polnud. Kardaan samuti korras. Aga kui auto seisab koha peal, käiku sees pole ega midagi ning liigutan kardaani siis ta käib niisama vabalt pool tiiru ja alles siis võtab nn veo järgi.

    Tahakski teada mis diffril täpsemalt viga võib olla, et mille peaksin välja vahetama ja kas LSD element kannatada pole sellega saanud? Üks küsimus veel, et kas sõita võin veel või peaksin kohe asjaga tegelema hakkama?

    Differ ise muidu selline:

    SDC18488.JPG

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus