Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    899
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Postitused, mis -Kaido- postitas

  1. Nägin jep kui käppa viskasid, tervitasin veel vastu. Ah pole sel Egol häda midagi, lihtsalt kaine peaga pole mõtet minna. :D

     

    /// Oleks tegelikult kauemgi olnud, aga sõber kustus juba ära ja tahtis koju minna. Aga tundub et ega vist millestki huvitavast ilma ka ei jäänud. :P

  2. Vilksamisi nägin teda jep, aga rahvast oli meeletult ja ma kaua olla ei viitsind kuna pean täna öösel minema elektriliine lappima jälle. :D

    Ah mingi Rõngu kandi tont oli, eks kunagi ikka juhtun teda veel nägema...

  3. Eilne õhtu oli ka lõbus jälle üle pika aja. Nimelt siis Elvas avati uuesti peale oma 10-t aastat ööklubi Ego. Ja nagu traditsioon ikka, siis ajastukohase rullikaga platsi koos sõpradega. Kõik ilus ja timm senimaani kuniks sain jälle loengu teemal, et miks ma sellise rondiga peole tulin... Ja oh imet, see kord polnudki mingi blond bimbo kes seda ütles. Tuttavatel juba rusikad sügelesid, aga tont sai enne pagema, krt ma ei teagi enam mida teha, müün vist kõik oma rullikad maha ja võtan mingi X5 liisingusse siis olen tegija... :(

    • Meeldib 1
  4. Tere!

    Sooviks osta rullikale siis typ-188 LSD diffrit, ülekanne võiks jääda 3.73 kanti, diisli diffreid mitte pakkuda. Seisukord peaks kindlasti olema hea ning sobima kohe rullikale alla panekuks.

    Hinnapakkumised paluks privasse koos piltidega.

     

    Tervitades,

    Kaido.

  5. Ära neid ette küll hoiata, pigem tulista kohe täiega. Ma ise tegin oma esimese rullaga samamoodi vea ning sain täie rauaga, taheti veel lube ära võtta elus esimese rikkumise eest. Siiamaani kahetsen, et edasi ei kaevanud. Aga ära muretse, küll talvel neile teeme neile uut ja vana. :)

  6. Olen ka mina s***a saanud ning seda oma esimese E36-ga. Ei saaks ka paagi roostet süüdistada, kuna plastik paak. Mul läks too kord nii palju õnneks, et kuidagi lokutasin Tartust koju ära, kodus lasin selle pasa paagist välja, läks vene küte sisse ja paugupill jälle. Hiljem valasin solki korraliku küttega segi põllurallikatesse, minek oli sitem, aga vähemalt suurt kahju ei kannatanud.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus