Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    900
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Postitused, mis -Kaido- postitas

  1. Algul räägid V12, siis juba et swap võiks lihtne olla, siis juba et võiks odav olla. Kas teed niisama nalja või mõtled tõsiselt? Projekti puhul unusta lihtne ja odav kohe väga kiiresti ära. Tahad kiiret loengut, võta youtube lahti ja toksi sinna otsingusse, saad oma esimese kiire ehmatuse kätte. :)

    /// Erxxi lingi peale küsiks, et oled sa varem nii võimsa autoga üldse sõitnud?

    • Meeldib 1
  2. No millest see elevus nüüd siis :D Lähete viie soti eest prillikivi ostma? Varuosadoonorina/talverallikana täiesti pädev preparaat ju. Kuulutuses ka inimene ei varja, et kere seisukord on kehva, ma probleemi ei näe. Võib juhtuda, et varsti see auto hoopis mõne rondiärika käes, kivikaitsmega üle tõmmatud ja hind 1200, pluss tavaline müügijutt värskelt vahetatud õlidest-rihmadest juures. 

    Mine vaata oma silmaga üle ja ütle siis uuesti kas talverallikaks julged sellist pidada endale. Varuosi on ka sealt reaalselt nii vähe võtta, et kuskil 200euriga tasuks tema ost võibolla enamvähem ära. :) Rondiärikas sellist ei osta, ta on ikkagi et liiga jubedas seisundis. Aga no kui minu juttu keegi ei usu, siis pole ka hullu, võibolla mõni kes paremini mind teab, oskab tolle auto ostmist vältida. :)

    • Meeldib 3
  3. Huvitav tõesti, ega neid otseselt sõna-sõnalt knowhow-sid on vähe. Saaks täpselt listi mis detaile vaja, ma võiks ka nalja pärast mõne oma lammutuse roima peal käima panna ja ära proovida mis juhtub. :D Isegi välismaa foorumites on vähe konkreetset juttu. :P

  4. Tere!

    Vaja siis m20b25 mootorile väljalaset, katalüsaatorit ei ole vaja ja ei pea originaal olema. Võib pakkuda ka koos torukolledega variante, peamine et lambda auk oleks õiges kohas ja poleks läbi põlenud.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus