Hüppa postitusse

Greger

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    601
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Postitused, mis Greger postitas

  1. no mul tuli siin ootamatu töökoha vahetus vahele. Ning sellega kaasnesid igasugused muud kulutused mis sõid vaba raha ära. Soome laevapiletid pole just kõige odavamad autoga ning samuti siin vaja tööle sõita ning süüa osta ja arved maksta. Ja 400 € kuupalgaga pole see eriti võimalik :D

    Õnneks nüüd asjaolud paremad aga palk tuleb lihtsalt hilja üle.

  2. Panen siis müüki oma sedaani kuna vaja teine kiirelt kiirelt liikuma saada ja lisaraha alati kasuks.

    Panen siia siis llingi kus on kõik kirjas. Eks kellel küsimusi see küsib. Mind saab kätte 56863002 Greger.

    http://auto.motors24...=view&id=360301

    Varustustase: 16" valuveljed, elektriline katuseluuk, roolivõim, sport vedrustus, suverehvid

    Salong: tekstiilsisu, mehhaaniliselt reguleeritavad istmed, juhiiste kõrguse reguleerimine

    Mugavusvarustus: kesklukk, 2 X el. aknad, elektripeeglid, stereo, cd mängija, x4 kõlareid, elektriline antenn, kokkuklapitavad välispeeglid

    Turvavarustus: signalisatsioon

    Tuled: ksenoontuled, tulede kõrguse regulaator (ei tööta)

    Autol esneb roostet tagumine põll on vahetamatta kuna saanud kunagi viga ja pole eriti sirge kuid kui saan sobiva tüki siis vahetan ka selle ära.Autol veel all WEITEC tuuning Sport madaldus sari ehk siis vedrud jäigemad ja madalamad ning samuti ka amordid. Muidu igati hoitud masin kuna olen isik kes hooldab masinat korrektselt ja auto fanaatik. Sillad korras ei kolise ja kontrollitud. Summutile tehtud just remont ja korralikult kinnitatud. Käivitub ilusti ning on ökonoomne.

    Hind 800€

  3. Nii siis hetkel 2 proovi värvimisega tehtud detaili. Teised tulevad vähe paremad kuna need tulevad mulle. Ja pole keevitus pritsmeid ära puhastanud. Aga Sellise siis nad on. Homme õhtuks on kõik värvitud ja vaja laagrid sisse pressida ning valmis nad ongi. Läks nendega küll nüüd veits aega aga järgmine koord teen asajd vähe planeeritumalt.

    http://nagi.ee/photos/GregerG/sets/345189/

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus