Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

TaaviR

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Postitused, mis TaaviR postitas

  1. Milline see clubi pass v'alja n'aeb ,mulle pole keegi seda v'aljastanud :w00t: . V6i olen ma kellelegi pildi unustanud saata :afro: .Velg peab olema siis nagu aru saan ikka ilma rehvita et aru saaks selle sirgusest. :whistle:

     

    Tere. Velje kõverusest/sirgusest saab aru ka siis kui rehv on peal, aga muidugi mitte nii hästi, kui rehv maas oleks. Meil on koha peal ka võimalik rehv maha võtta kui peaks huvi olema. Üldiselt on ikka mingi tõend erinevatel autoklubidel, aga vb siis mitte kõigil. Ei oskagi muud alternatiivi välja pakkuda kahjuks.

  2. Oleks pakkuda üks originaal Nardi nahkrool. Pärit on e30-st ja istub 1:1. Kinnitub mutriga. Võibolla sobib ka teistele BMW-dele peale e30. Nahk on igalt poolt terve, esineb kulumisjälgi. Hetkel ma mingit kindlat hinda ei pane. See kellele rool huvi pakub, teeb mulle PS-i või siia teemasse ise pakkumise. Sobiva pakkumise korral võtan pakkujaga ise ühendust. Näha ja katsuda saab Tallinnas Pääskülas ja kätte saab mind numbrilt 56 37 43 62. hind 50€

     
    SAM_1219.JPG
    SAM_1220.JPG
     
     
    Parimat,
    Taavi
     
     
    Teemasid on lubatud uuendada/esile tõsta ("UP-ida") 1x nädalas alates viimase postituse kuupäevast.

     

  3. Tere

     

    Kui kallis on valuvelgede rantide poleerimine. Veljed on sirged, lihtsalt lakk on praguline.

     

    Olen seda tegelikult teinud oma eelmistel autodel nn traditsioonilisel viisil tõstes auto maast lahti, aga huvipärast täitsa küsiks hinnapakkumist

     

    Velged on sellised 15 tollised RH Classic, laius ca 7 tolli

     

     

    2m7ylh4.jpg

     

     

    Tere, 50 EUR/tk. Tulemust näed koduleheküljelt tehtud tööde alt.

  4. Tegeleme valuvelgede taastamisega - sirgestamine, keevitamine, värvimine, poleerimine.
     
    www.veljemeister.ee
     
    Valuvelgede sirgestamine alates 15e/tk
    Valuvelgede poleerimine alates 30e/tk
     
     
    Helistada võib Iga päev  09.00 - 21.00
     
     
    +372 56 281 116
    Saare 14, Keila linn, Harjumaa
    info@veljemeister.ee
     
    Parimat,
    Taavi
  5. Tere,

    oskab äkki selle pilli asukohast midagi rääkida. Seda on nähtud paar korda Tallinnas Nõmme kandis liikumas, aga edasised andmed puuduvad. Mootor 1.6 bensukas. NR 991 AJU. Auto siiamaani minu nimel, ja juhuslikult leidsin ka selle varuvõtme mida ma kunagi müües ei suutnud üles leida. Ehk on veel elus kusagil.

    01112010484.jpg

    01112010477.jpg

    01112010478.jpg

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus