Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

beacho

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    68
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis beacho postitas

  1. Võta kui Up-ina :D

    sai ka endale soetatud samused veljed,kuid ilge trall hakkas pihta tsentreerimisrõngastega, mõõdud mis olid juba velje sees olid 72.2/58.1 ja ilmselgelt tahtis 1mm maha võtta et E30-le istuksid. ja otsides siis 72.2/57.1 tsentreerimisrõngaid siis jah,lõuna-eesti sai suht läbi puistatud,ainult 1 koht pakkus ja seda tellimise teel (7 Euri tk.) tellisid ise kuskilt need tsentreerimisrõngad või läksid sul ilusti need veljed alla?

    Endal olid all ka ikka koos tsentreerimisrõngastega, aga nende soetamine küll mingi probleem ei olnud.

  2. Oranz bmw värviti jõõpres ja moto on 2.5 141kw, omaink ei ela ise pärnus ja autoga sõidab ta vend, foorumis ta ei käi.

    Mul pakkuda üks e36 roolilatt.

    Toon siis jutu jätukuks natuke selgust selle oranzi sedaani kohta. Foorumis olen kasutaja juba mitu aastat, kuid postituste koha pealt mitte aktiivne, motoks on tõesti 141kw ja auto värviti jah jõõpres. Olen ise kohalik pärnakas ka kuid siin eelmine aasta sai tartus koolis käidud.

    Talvel autoga ei sõitnud, kuid kui mingisugune kokkutulek on tulemas siis tulen ka ikka kohapeale. (Y)

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus