Hüppa postitusse

karl01

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    35
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis karl01 postitas

  1. Minu esimene e30 oli 83 aastal toodetud 320i kupee ja arvele võetud aastal 84. Ostsin selle kuldse "krõbeduse" Keilast 3000 krooniga aastal 2008 ja olin 19 aastane. Taga amordi kannud püsisid makroflexiga koos, luugi hinged murdusid kere küljest lahti. Bensiini paak lekkis kiiremini kui tankida jõudsin aga no blää kui vinge auto see oli. Sellest ajast saati on e30 südame lähedane. Andsin endale lubaduse, et järgmine saab olema korraliku kerega. Ja nüüd, pea 11 aastat hiljem lõpuks ma selle ka leidsin. Tegu siis 09.85 aastal toodetud eta kupeega, millel originaal 123 000 ls ja roostevaba kere! Auto leidsin puht juhuslikult Hispaaniast ja nüüd ma teda elustan. Pole viimane liikund ~12-17 aastat. Sellest samast krõbedast saingi enda e30 pisiku!

    20190820_153548.jpg

    • Meeldib 2
    • Aitäh 1
  2. 54 minutit tagasi, Tanel_P ütles:

    @Sannder Kusjuures, ma arvan, et sul on täiesti õigus. Ega ilmaasjata ma sügisest saati otsinud pole. Kui mul eelarve 10k oleks, siis oleks kindlasti sobiv auto juba leitud. Hetkel üritan leida võimalikult head autot selle hinna juures ja ongi kuradima keeruline. No ma olen ka välja toonud, et paar autot on selle aja jooksul siiski minu soovidele selles hinnaklassis vastanud, aga olen hiljaks jäänud. Seega täiesti lootusetu see pole, lihtsalt peab kannatlik olema.

     

    Sinu auto on kindlasti väga hea auto ja mul pole selle kohta ühtki halba sõna öelda.

    Ma näiteks otsisin tsirka 10a oma rulli. Kriteeriumiks oli muidugi vähene rooste, kuna mu esimene pre kupee mädanes põhimõtteliselt pooleks. Auto leidsin ka muidugi pool juhuslikult ja mitte eestist. Aga see ootamine ja otsimine tasus ära, leidsin pmt roostevaba pre kupee ja seda väga mõistliku hinna eest

    e30.jpg

  3. Tervist! 

     Vaja oleks pre kupeele järgmisi detaile:

    Juhiukse klaas ja tagaklaas (rohelise tooniga)

    Tagumisi tulesid (ainult originaalid)

    Parem esimene välimine tuli või tule klaas (originaal)

    Mõradeta armatuur

    Käigukangi nupp

    Esimene parem poolne suunatule klaas (oranz ja originaal ainult)

    Katuseluugi vänt

     

    Pakkumised palun postkasti panna!

     

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus