Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Lauri1

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    588
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Postitused, mis Lauri1 postitas

  1. Palju igast väiksemaid ja suuremaid asju pakkuda, platsil on praegu neli autot varuosadeks,

    Touring, sedaan, pre kupee ja fl kupee.

     

    Tel 56999266 Lauri

     

    http://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc0269ei.jpg/

     

    Panen mõned põnevamad asjad kirja mis pakkuda on.

     

    m20b25 õli jahuti

    fl esi el aknad.

    m20b25 komplektne mootor (viiesepealt)

    esi püstaku plekid

    ketastega tagasild

    m20b20 komplektne mootor

    55l bensupaak

  2. Minu sõbra oma viidi mustamäel maja eest minema nädalega tagasi. Puksiirautoga tõsteti päevasel ajal peale ja lihtsalt viidi minema.

     

     

    Nii et kui kellelegi 4vedo-st pre kupeed või selle juppe pakutakse siis... Mendid sellega nii kui nii tegeleda ei viitsi, kuigi puksiir jäi kaamerasse ja kõik jutud. Numbrit näha pole ja sealt maalt nende motivatsioon asjaga tegeleda lõppeb.

    Mis värvi auto oli?

  3. Tänan lingi eest, kahjuks jah, eelmine omanik kasutas autot nii. Minu käes auto seisnud pärast moto vahetust,müün kuna mul on veel 325i ja ostsin 525IXi jääraja jaoks.

    Pole kahjuks võimalik kolme autoga korraga sõita ja sellepärast paningi selle 323i müüki.

    Auto on ideaalne jäärajal paugutamiseks!

  4. Matu665 otsis is lisa preface kerele päris pikalt kuni lõpuks sai ja rohkem pole seda keegi müünud ka vähemalt pooleaasta jooksul , ma jälgin pea igapäev siin ikka turgu.

    Mul selline lisa vedeleb, oli rallikal küljes, ei viitsinud ära võtta niikaua kui katki sõitsin, vaja mitmest jupist kokkupanna. Annan mõne kümpsiga ära.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus