Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Postitused, mis Leks postitas

  1. Nii, koostasin oma nägemuse marsruudist. Algus ja lõpp on Ülemiste keskuse juures. Kaardil algus on roheline auto ja lõpp on sinine auto. Ütlen kohe ära miks ma ei valinud Peterburi mnt, Järvevana liikumiseks. Seal pole kellegile autosid näidata. Ümberringi on tehased ja mets. Kruiis minu nägemises on auto näitamine teistele, mitte tuim sõit. Suve alguses osa rahvast ei viitsinud liikuda kaua, seega kruiis tuli suht lüjike. Nüüd tahaks pikendada seda asja. Muidugi teeme peatusi Pirita teel selleks keerame ringi Pirita teel et mugavalt parkida. Peale peatust keerame jälle ringi ja jätkame teekonda.

    Miks ma ei teinud marsuuti teispidi? Sellepärat et osad tulevad Laagri poolt ja liiguvad Ülemiste juurde Järvevana tee kaudu seega lihtsalt et 2 korda järjest mitte sõita ühte ja sama teed.

    link kaardile http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&uid=5c4344ffb9bfdc74c1da927a96e0786e#tc3

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus