Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Postitused, mis Leks postitas

  1. Lihtsalt infoks, et kui kasutada mingi tuntud keretootja veermikku ja šassiid, siis peaks olema üsna lihtne seda arvele võtta. Muul juhul teostatakse inspektsioon ja hulgim paberimäärimist, mis on kindlasti ka kulukas.

    kas bmw oma veermik pole piisavalt tuntud ? ise tahan ikka auto omad sillad külge jätta.

    Kas keegi Touringust pole käru teinud kuskil ?

    Sellisel juhul oleks tegu kinnise panipaigaga, kuhu asju toppida, ilma et need märjaks/tolmuseks saaks..

    Huvitav ettevõtmine, kas just mõttekas :D aga äärmiselt lahe ikkagi kui valmis on.

    ikka on tehtud. google peaks aitama.

    10int_bmwtreff_eichfeld_049.JPG

  2. tän vaatasin sinna rooli alla. võtsin relee välja ja relee otsad olid nagu põlenud veits, st mustad tahmased. samas vaatasin ka kaitsme nr 28, mis oli muidugi läbi. panin uue kaitsme, relee tagasi ja nüüd on sedasi et aknad on aktiivsed kogu aeg.. ka siis kui uks kinni ja süüde väljas.

    Küsimus: kas vigane relee saab teha sellist sigadust ? :)

  3. Märkasin sellist asja, varem kui autol tegin ukse lahti, siis aktiveerusid el. akende lülitid ja sai neid kinni lahti teha. Praegu selline mugavus kadus kuhugi ära, ja aknaid saab kontrollida aint siis kui süüde sees. Oskab keegi vihjada mis järsku juhtus ? Mingi kaitse läbi ?

  4. Jõudu tarvis. Ega jah, neid pilte olen juba 1000 korda näind ja uurinud.

    Täna sai veedetud mõned minutid oma roostekäki juures ning keevitatud ja värvitud kohad sai mastiksiga üle käidud. Mastiksina kasutan veneaja möksi, mis täidab täpselt neid nõudeid, mida vaja. Purgi leidsin isa varudest ))

    WP_000561-vi.jpg

    WP_000562-vi.jpg

  5. Paned kärule kärukonksu ka taha :D:?:

    hea mõte :D

    Käru idee omalgi ammu meeles mõlkunud, eks seda ole paljudel :)

    Kas summuti imitatsioon ka tuleb :)

    Hakkad seda haagist hiljem välja ka rentima? Klubilistele -100% alega :D

    Summutit ideaalis tahaks küll külge saada =) Penapaagi luuk tuleb kindlalt.

    Aga Eix, kunagi hiljem pean sinu käest vist seda teiseldava kärukonksu komplekti laenama, et selle järgi teha õige kõrgusega tiisli. Ole hea, ära seda külge kruvi praegu kuskile, palun.

  6. Tere klubilised,

     

    Selline plaan oli mul suht ammu. Kogu aeg see mõte lükkus edasi erinevatel põhjustel, kuni siis selle suveni, millal lihtsalt võtsin end kokku ja tegin esimese sammu. Keretükki eest tänud Siimule, kellega ühel vihmasel juulikuu päeval rüüstasime ja saagisime pooleks ühe e30 kupee mädanenud kere.

    Lootust saada korraliku tüki minul polnud, kuna need lähevad nagu soojad saiad müügi teemades ja ausalt öeldes, ei raatsinud mina maksta mingit kopsakat summat metalli tükki eest.

    Kuna vaba ajaga on suvel tuuga, siis käin ehitamas mõned tunnid õhtuti, peale maja ehitamist, tool käimisest jne. Alustasin põhja korrastamisest. Eelmine omanik/parandaja on teinud keretöid, kus värskelt keevitatud haljas metallile on pandud kummi mastiks peale ja see asi on ajaga roostetama hakkanud. Võtsin traatharja ja tuimalt lasin kõik kahtlased kohad rellakaga üle. Tulemusi näeb piltdel... Kuna tegemist on dekoratiivse esemega, siis põhjalikud keretööd jäävad ära, muidugi suuremad augud praod saavad kinni keevitatud.

    Paralleelselt võtsin ette taga silla, ehk siis samuti lasin traadiga üle ja vanad puksid viskasin minema. Varsti läheb sild värvi alla.

    Tänaseks (31.07.12) kõik kahtlased kohad kinni keevitatud, happekrunt ja emall värv peale värvitud ja alustasin põhja pahteldamisega saeel, kus seda vaja on ;)

    Aeg ajalt hakkan siia lisama pilte ja juttu. Seni kaua jõudu ja jaksu mulle :D

     

     

     

    WP_000522-vi.jpg

    WP_000523-vi.jpg

    WP_000524-vi.jpg

    WP_000525-vi.jpg

    WP_000526-vi.jpg

    WP_000527-vi.jpg

     

    Üleliigne metall J

     

    WP_000528-vi.jpg

    WP_000529-vi.jpg

    WP_000530-vi.jpg

    WP_000531-vi.jpg

    WP_000532-vi.jpg

    WP_000542-vi.jpg

    WP_000543-vi.jpg

     

    Selline olin mina peale 4 tundi puhastamist J Õde astus sisse, sai kreepsud ja tegi pilti :D

     

    WP_000545-vi.jpg

     

    WP_000546-vi.jpg

    WP_000552-vi.jpg

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus