Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

RDMU

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    741
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Postitused, mis RDMU postitas

  1. See m54b30 on on jah hea mootor, selles ei saa vastu vaiela (omal kogemused küll puuduvad). Kuid ka tänu sellele, et uuem mootor ja vähem levinud, on seda ka keerulisem ja raskem toppida vahele e30nele. Ja kui mootori paigaldusega võib tegelt ilma suurema probleemideta hakkama saada, siis ARKis ametlikusk saamises võib juba veidi keerulisem lugu olla. Aga arvatavasti on ikkagi m50 plokis see kooslus parem juhul kui läheb turbo paigalduseks...

  2. Mul oma masinal alla aetud taha touringu vedrud, võibolla veidi kõrge jäi, aga suht jäik tundub ka.

    Sõitnud küll pole veel nende vedrudega, nii et ei oska täpselt veel kommenteerida.

     

    pildid, et kuidas jäi (tagant mul auto üsna tühi ka polstritest jms...)

  3. Ei ole nõus ma eelmise postitusega. M50B25nv mootoril peaks keps olema 135mm ja m50b25vanos on 140mm kepsuga. Erinevad on ka kolvid.

    Ja m54b30 sisu peaks sobima mõlemasse m50ne blokki ilusti ja ei tohiks üle decki / blokist välja küll tulla, pigem jäävad allapoole decki.

    Ei ole päris kindel kas nr on õiged, ei ole leidnud piisavalt usaldusväärset allikat kust algandmeid võtta, kuid enam levinud andmed on sellised

    m54b30 sisu:

    stroke - 89.6mm

    rod - 135mm

    piston compression height - 28.32

    seega väntvõlli tsentrist kolvi peale - 208.12mm

    M50b25NV sisu:

    stroke - 75mm

    rod - 135mm

    piston compression height - 38.2

    siin aga tulemuseks 210.7mm

    Küsimus nüüd, mis on m54 ja m50 mootoribloki kõrgus, peaks olema mõlemal suht sarnane ja sinna 210-211 kanti jääma?

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus