Hüppa postitusse
  • 0

preface kroomstanged


matu665

Küsimus

Sellele küsimusele on 10 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Mina saatsin enda oma tagasi. Loodan, et äkki leiab talve jooksul korraliku A-osa. Tagavara varjandiks käib ka. Kroom lainetas päris korralikult ja kohe oleks sättida tulnud, et A-osa nurgad külge sobiks. Ette ei proovinud ja ei tea kuidas põlle jne. asjadega vahed oleks jäänud. Muidu läikis ilusti. Aga eks igalühel oma nõudmised kah :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mul on tagastange keskmine osa. Ostsin ta krooni ajal 800-ga, seisis mul kuivas keldris pea 3 aastat. Ostsin Saue BMW romulast uuena, pidavat olema Rootsis tehtud?? Plekk on kõvasti õhem, ligidalt vaadates on kroom tihedalt laines, originaalil ilus sile. Autoküljes muidugi seda lainetust ei näe. Ta on tiba mõõdust väljas, stange kõrgus on erinev ja just alumises osas.

Kurvem osa on see, et altpoolt oli juba kiles oleval stangel näha kroomi koorumist. Vaevu 2 suve(talvel garaazis) ja juba on näha roostet, sisekülge ei julge vaadata, talvel teen seda. Kroom on ikka jube õhukese kihina. Iga kell eelistaks originaali aga hind on muidugi krõbe.

 

large_28923799_J0N3.jpg

large_28923797_Ww1w.jpg

large_28923795_ZIic.jpg

Muudetud , muutis karlerik
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus