Hüppa postitusse

K: Kellegil huvi strutbaride vastu?


Chulo

Soovitatud postitused

Tere!

 

On kellegil huvi lingis sisalduvate strutbaride vastu? http://www.933motorsport.lv/?lang=en&mid=1&aid=35

Hinnaks pakuti 100€ komplekti eest ja see sisaldab juba transporti Eestisse. Ma arvan, et kui saaks mingi arvestatava hulga soovijaid kokku, siis oleks võimalik hinda veidi veel tingida.

Vaadake veidi sellel kodulehel ringi, seal on ka teistele autodele üht-teist pakkuda.

 

Eraldi saab ka ainult esimest või tagumist strutbari, aga nende hinda ei oska kommenteerida.

 

Huvilistel paluks teemasse märku anda mille vastu huvi oleks. Kui asjal on jumet, siis võiks ju tellida.

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aga kes sind takistada saab. :D
Olen isegi selle peale mõelnud. Tööl vedeleb mul tõmmatud toru lademetes ja painutuspink on ka olemas. Samas kui oleks piisav huvi rauast plaatide vastu, kuhu külge seda toru keevitada, siis võin uurida milliseks nende hind võiks kujuneda, kui need välja lõigata. 1-2 paari tegemine oleks ilmselt ajuvabalt kallis, aga kui saaks huvilise 6-7 paarile oleks mõtet edasi uurida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus