Jump to content
E30 COMMUNITY
Sign in to follow this  
Seiklusminister

24.05 toimub Ida-Virumaal Kiviõlis autoorienteerumine

Recommended Posts

Rõõmuga annan teada, et järgmine etapp autoorienteerumises toimub 24. mail Ida-Virumaal Kiviõli ümbruses. Etapi tulemused lähevad arvesse kahel võistlusel. Võistlus on Rajaajaja Karikasarja 4. etapiks ja Retro Night Race sarja 2. etapiks.
 
Võistlus saab stardi Kiviõli Seikluskeskusest laupäeva õhtul kell 19.00. Rajal on 48 kontrollpunkti ja võistluse liigiks on valikorienteerumine. Kontrollaeg on 3,5 tundi + lisaaeg 0,5 tundi. Võistlusrajal on kõikide punktide väärtuseks 3 punkti. Punktideni jõudmise teeb raskeks see, et osa kaardist on valge ja liikumisteed peab hoolikalt planeerima. Toon ära ka kaardi näidise: KAARDI NÄIDIS
 
Võistelda saab kahes võistlusklassis: Vabaklass - võistkonna suuruse määrab autos olevate istekohtade arv. Arvestusklass - Autos võib olla 2 liiget - juht ja kaardilugeja. Mõlema klassi esikolmikuid autasustatakse meenetega.
 
Võistlusele saab registreeruda läbi www.autoorienteerumine.ee veebilehel asuva vormi. Tehes seda enne 19. maid on osavõtutasu arvestuklassis 30 eurot ja vabaklassis 25 eurot võistkonna kohta. 
Võistlusele on oodatud nii uued autod kui vanemad retro masinad. Retro Night Race arvestusse lähevad autod, mille vanus on rohkem kui 25 aastat. Vanuse piir ei kehti kunagise NSVL tehnikale.
 
Kuna võistlus saab läbi suhteliselt hilja, siis on võimalik ka võistluskeskuses asuvas motellis ööbida. Infot ööbimise kohta saab siit: www.tuhamaehostel.com. Igaüks broneerib oma ööbimise ise :) Suure huvi korral on võimalik ka korraldada toitlustus. Pesemisvõimalus ja saun selguvad lähiajal.
 
NB! Kiviõlis toimub ka Retro Night Race 14 esikolmiku autasustamine!
 
Küsimuste korral saab alati abi: Joonas@seiklusministeerium.ee või telefonil 5226895(Joonas)
 
Rohket ja aktiivset osavõttu oodates,
Rajameister Joonas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ilmad on läinud soojaks ja juba sel nädalavahetusel saab stardipaugu järjekordne autoorienteerumine. Seekord võistleme Kiviõlis ja võistlus toimub kahe sarja raames. Punkte saab nii Retro Night Race arvestuses kui ka Rajaajaja Karikasarja raames.
 
Täna saab veel viimast päeva soodsamalt registreerida sellele Kiviõli autoorienteerumisele. Kasuta võimalust ja pane end kirja: http://www.autoorienteerumine.ee Homsest on osalustasu juba suurem. Eelpool toodud lingilt leiab ka selle võistluse juhendi.
 
Võistluse staap asub Kiviõli Seikluskeskuses. Kiviõli Seikluskeskus asub Kiviõli vana tuhamäe jalamil ja tuhamäel on avatud vägev rallirada, kust saab autoga alla sõita. Mis ja kuidas? Seda saad vaadata http://www.tuhamagi.ee
 
Küsimuste korral saada e-mail: Joonas@seiklusministeerium.ee
 
Tule ja seikle põneval maastikul!
 
Joonas
Seiklusministeerium
 
rajaajaja4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy