Hüppa postitusse
  • 0

Velgede kohta.


kiiktool

Küsimus

Sellele küsimusele on 5 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Kas ette on ikka flantsi vaja? Mul olid kunagi 7,5x16 ET20 veljed ja need mahtusid ette igasuguse flantsita ja ruumi jäi ülegi. 51mm püstak oli. Willtheyfit.com kalkulaatoriga erinevaid mõõte võrreldes sain tulemuseks, et püstaku ja velje serva vahele peaks ca 4mm jääma.

9-tollised jäävad ees veidi koopast välja, ma kasutaks seal võimalusel 8-tolliseid. Aga maitse asi :) Minu hinnangul on normaalseks tarbimiseks täiesti head mõõdud teemaalgatajal välja pakutud, saab ilma stretchita rehve kasutada ja üldiselt kui ainult välimus eesmärgiks pole siis on see parem lahendus.

 

Ise pruugin juba neljandat hooaega stretch-rehvidega laiu velgi ja üldiselt saan juba aru küll, et plussideks on edev välimus aga miinuseks on rajal veidi kehvem (ettearvamatum) käitumine, eriti kombinatsioonis väga madalaks lastud autoga. Aga välimus on niipalju tähtsam, et jah... :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus