Hüppa postitusse

Klubi logo


matu665

Soovitatud postitused

Väga vabandan kui kellegi tundeid riivan. 

Hetke logo nende tiivakestega näeb piisavalt jube välja ,et ma ei paneks ka raha eest seda oma auto külge. Kilp ja tiivad, no ma ei tea kus see seos 80nendate autoga?. Kui see on ühe inimese arvamus siis ärge tehke välja. Aga kui ei, võiks siin arutada ja ideid välja pritsida.

 

orig_28690543_UlwI.jpg

Muudetud , muutis matu665
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei olnud ise ka algul selle vana logoga rahul.

Seda teemat sai Mikkoga arutama hakatud juba veebruari keskel, et võiks logo ära muuta ja kleepsud teha juba uue kujundusega.

Kuna aga mingit konsensust ei saavutatud siis sai kokku lepitud, et see hooaeg ei hakka veel muutma seda kuna terve klubi logolahenduse muutmine ei ole kõige väiksem ja kiirem protsess.

 

Ise pakkusin kunagi välja sellise variandi:
logo_hall001.jpg

  • Meeldib 4
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mhmh... Õige tähelepanek. Kasutatud on vana BMW mudeli kirjapilti.

Aga see pilt mis ma postitasin on nagu noh... skitseering. Ütleme, et kõik mõtted ühes pajas koos. 

 

Aga see suvi sõidan mina küll veel kotkas auto peal :D Olgu see siis www.e30.ee classic

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Ei olnud ise ka algul selle vana logoga rahul.

Seda teemat sai Mikkoga arutama hakatud juba veebruari keskel, et võiks logo ära muuta ja kleepsud teha juba uue kujundusega.

Kuna aga mingit konsensust ei saavutatud siis sai kokku lepitud, et see hooaeg ei hakka veel muutma seda kuna terve klubi logolahenduse muutmine ei ole kõige väiksem ja kiirem protsess.

 

Ise pakkusin kunagi välja sellise variandi:

logo_hall001.jpg

Mõlemale tagaklaasile näiteks, siis peaks teine versioon ka olema:

L5UDOvw.png

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 5 kuud hiljem...
  • 6 kuud hiljem...

Logo tähendab Kreeka keeles sõna. See võib olla graafiline märk, sümbol, kiri vms, mis iseloomustab organisatsiooni.

 

See e30.ee on selgelt rohkem logo, kui seda on see leekidega kõrvits või misiganes see praegune olema peaks  :mellow: iseloomustades BMW mudeli logo stiilis foorumi aadressi.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus