Hüppa postitusse

M: 325i 126kw 86a


wosaw6

Soovitatud postitused

Müüa siis 86 pre fl

325i 126kw

Mootor ja veermik hea (õli vahetatud 14.08. täissünt)

Kere tuleks päästma hakkata (endal lihtsalt ei ole aega)

Ülevaatus ja kindlustus(augusti lõpuni)

Hind :1500€ (velgede arvelt saab tingida350€)

TEL +358465753779

Autol nii esimene kui ka tagumine strutbar peal.Kaasa saab teise kapoti

ka mis on korralik ja kui aega leiab siis värvib auto värvi ka.Auto liigub räme hästi kuna mootorit on tiba näpitud.

large_25531180_wEnk.jpg

large_25664483_GcwD.jpg

large_25664487_mojV.jpg

large_25664489_yHtV.jpg

large_25664493_MUs8.jpg

large_25664495_Uu17.jpg

large_25664501_0XHT.jpg

large_25664505_cYU9.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas salongipilte ka leidub? Välise vaatluse põhjal pakuks max 450, siis seab ka kahtluse alla, kas juppidena müües seda raha tagasi saab. :)

Varuosadeks ma seda küll ei teeks.Plekk on autol põhja alt korralik,ühtegi keevitus kohta pole,seda on ta teema piltides isegi näha .See üks tiiva äär ei te veel tervet autot auklikuks.Esipõll vajaks ainult kerevärvi ja seda õiget lisa alla.Polstrid on ka kõik ühesugused sellised nagu esiustel on.Rallikas tänava kontitsioonis. :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi mu pikka möla luges ka "õpetused teadmiseks" rubriigis facelift ja pre facelift erinevused?? Siin on algusaasta pre facelifti lisa pandud uuemale pre faceliftile.

To Hiis: Kirjutasin auto üldpildist, mitte roostes tagatiivast.Kõik uksed, stanged , põlled jne on peetis ju. Pole autot ise näinud, võibolla tõesti hea doonor.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi mu pikka möla luges ka "õpetused teadmiseks" rubriigis facelift ja pre facelift erinevused?? Siin on algusaasta pre facelifti lisa pandud uuemale pre faceliftile.

To Hiis: Kirjutasin auto üldpildist, mitte roostes tagatiivast.Kõik uksed, stanged , põlled jne on peetis ju. Pole autot ise näinud, võibolla tõesti hea doonor.

Ma olen näinud ja ma küll ei ütleks et ustel midagi erilist viga oleks. Vana auto ju millel org. värv peal.Stangel võibolla on väike mõlk kellel neid ei oleks või mõtled neid lisa tulede kinnituste päras? :lol:

Sorry OT.Võta kui up.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus