Hüppa postitusse

E30 väärtus


siimp

Soovitatud postitused

E30 populaarsusest rääkides, siis ~2a tagasi liikus meie seltskonnas kokku 6 autot. Praeguseks tegeleme/sõidame nendega ainult mina ja vend, teiste omad on kas maha müüdud või vedelevad niisama kuskil..

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

tuulates mobile.de -s siis hinna klass on eesti turuga pea jagu üle,

aga usun et eestist ei leia pooltki nii korralikus seisus e30 kui sealt nt leidsin ühe cabrio hind on uue auto väärne aga läbisõit on ka vastav :D 

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320i-lauf/192429625.html

 

mina usun kl et lähima viie aasta jooksul e30 hind muutub kõvasti kõrgemaks!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Korralik facelift - ja rõhk on "korraliku" peale, algab antud hetkel kuskil 2.500,- kuni 3000,- Euro ringis. Sealt on rong ei ole veel läinud..., neid on täitsa kättesaadav.

 

Pre-facelift, ja siis kauba peale veel 6 silindrid, siis arvesta, et seda alla 5000,- Euro enam ei saa! Või masin on erandlik varustatud  - 320i A või midagi sarnast.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...

Eile juhtus huvitav juhus.

 

Tulin õhtul poest ja E30 ümber olid kogunenud 2 ~50a härrat. Need siis uurisid seda iga nurga pealt. Tuli välja et härrad ootasid mind ja tahtsid seda autot kangesti ära osta. Tähendab 1 neist.

 

Ma muidugi viisakalt keeldusin. Pakkusid isegi lõpuks 5000.- aga ma ei raatsinud ära anda  :rolleyes:  

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus