Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Leks

Kes, kus ja keda nägi

Soovitatud postitused

Peaks vist minu jagu olema, kui õhtu poole oli:grinning-face:. Tundub sarnane küll aga tegemist on IXiga. Pärnus vist selliseid liikumas rohkem pole ka näinud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas siis on üks valge 325i veel või ma pole varem tähele pannud, et ix:ipb-smile:

Muudetud , muutis Max.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Jah oli õhtul, peale kaheksat. Seda kas on päris IX või ainult selle laienditega pill vähemalt mina kaugelt ära ei ütle :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Märkasin täna meeldiva üllatusena Paidest läbisõidul olles GTA 325i-d, hetk hiljem trehvasin omanikku ka.:BMW:

Kolleeg muide kommenteeris pärast, et päris kobe pill.:ipb-smile:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ega sinugi auto tagant selle väljalaske süsteemiga märkamatuks jää :ipb-wink:.

Muudetud , muutis antc

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ei tea, kes oli, aga eile õhtul 22 ajal sõitis Suur-Sõjamäel vastu üks ilus punane e30 (vist oli sedaan), sai käppa visatud vastamisi. Liikusime ise järjestikku kahe musta sedaaniga. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

3**AVV reg märgiga touring. Kellele kuulub? Mitu korda Laulasmaa tee peal näinud :grinning-face:

Vist on kasutaja Rasmus?

Muudetud , muutis Mart1n

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

täna nähtud viljandis punast sedaani neiu oli roolis,suunaga kilingi-nõmme poole tuli vastu punane kupee arvan et kasutaja max ja audrus keeras pärnu poole must sedaan arvan et sellega sõitis kasutaja eliise22.

Muudetud , muutis harcore

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Täna nähtud Pärnu mntl linna poolt tulles ennem pääsküla halli e30. Vist oli pre. Vilgutas tulesid aga täpsemalt ei jõudnud vaadata kuna olin söömisega ametis. Käppa sai vastu visatud, ning musta rullikat nähtud Turba ja Risti vahel.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus