Hüppa postitusse

Kes, kus ja keda nägi


Leks

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 1,1tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

No ma pean ka ikka oma nähtud kirja panema . Esmaspäevl nägin lausa 3 rulli kõiki lausa käekatsumis kauguselt,Leksi,007 venna oma ja õhtul veel pcdj cabrio.

No ma pean ka ikka oma nähtud kirja panema . Esmaspäevl nägin lausa 3 rulli kõiki lausa käekatsumis kauguselt,Leksi,007 venna oma ja õhtul veel pcdj cabrio.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Bussijuht oli süüdi, et sa teda vahele ei lasknud? :D Kui suunda ei näidanud siis oli süüdi, kui näitas siis olid ebaviisakas.

 

Tegelikult on selle teede kokkuminekuga sinna kunstlikult tekitatud ummik- autod liiguvad tühja koha pealt teosammul, et 2 rida üheks saada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma pole kedagi n'ainud Eestis :D .Soomes n'agin kyll aga yhte Lautasaare otsas L'ansiv'ayla  'aares metroo t'oomaa seal vist .Kui ei eksi siis see millest Siim siin mingi pildi ylles laadis mustade A borbetitega oli .

Hiis sa vb mõtled mind?? :D Aga see auto pole juba viimased 2 aastat soome teid näinud.. :D Minu e46  võid näha ainult soome riigis.. Aga rulliga on plaan tulla see aasta soome teid avastama :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

TaaviR sõpakal täna 21-22 vahel )

sumpa pütt kuidagi eriti lahti sul

Nähtud. Seda sumpsi peab jah millalgi vaatama.

Peale Leksi oli üks cabrio veel Laagri Hesburgeri parklas. Tundus kergelt nagu Pre ja oli usa numbritega. Mingi edevamat sorti velg tundus ka all olevat, päris täpselt ei näinud. Võis tegu olla m20b20 endise pilliga? Või liigub tema pill rohkem kuskil lõuna pool?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus