Hüppa postitusse

Kes, kus ja keda nägi


Leks

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 1,1tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Ma ise mõtlesin just täna hommikul et võiks selline teema olla ja vhoilaa keegi tegigi ära  :D  :D  

 

 

SOL masin jääb päris tihti silma Mustamäel viimasel ajal. Valgete velgedega touring siis.

 

Siinkandis paar korda silmanud veel väga ilusat pre-kupeed halli värvi, millel 320i kiri taga luugil. Sead vist foorumis pole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Keegi vuuras täna tartu mnt mulle vastu oma musta cabrioga ja ilusate läikivate velgedega. :rolleyes:

Ning kasutaja Antc väga siile :w00t: kuupe M-technik 1 sai ka ära nähtud mis siis sillastendis oli parajasti . :hyper:

Muudetud , muutis hiis
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mul tuli sellega kohe silme ette pilt kus eelmine aasta toonase tüdrukuga käisime pärnus mingis marketis(maksimarket või maxima) süüa ostmas tee peale ja ei viitsinud auto uksi kinni visata ja tagasi tulles askeldas üks noorpaar tagaistmel :P tagaiste läks lõkkesse ja pole sellest ajast saati tagumist istet enda touringusse pannud

  • Meeldib 4
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus