Hüppa postitusse

Kes, kus ja keda nägi


Leks

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 1,1tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Kellegi roheline kabriolett vuras mulle täna vastu kuskil Türisalu lähistel, kui nüüd ei eksi. Ja Keila-Vasalemma vahel tuli samuti kabriolett vastu (ehk Leks ?). Viskasin käppa kah ja pandi samuti tähele  :) Lisaks oli keegi oma E30-ga Türisalu pangal aega veetmas. Kõrvalistuja taipas minu autost tervitada, kuid ma oma hajameelsuses sel korral õigeaegselt ei reageerinud. Suvel ikka liigub neid toredaid masinaid.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kellegi roheline kabriolett vuras mulle täna vastu kuskil Türisalu lähistel, kui nüüd ei eksi. Ja Keila-Vasalemma vahel tuli samuti kabriolett vastu (ehk Leks ?). Viskasin käppa kah ja pandi samuti tähele  :) Lisaks oli keegi oma E30-ga Türisalu pangal aega veetmas. Kõrvalistuja taipas minu autost tervitada, kuid ma oma hajameelsuses sel korral õigeaegselt ei reageerinud. Suvel ikka liigub neid toredaid masinaid.

Mina olin pangal, tõstsin kipsis käpa kõrgele õhku :D Kabrio juhti ei jõudnud tervitada kahjuks.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Täna hommikul põristasin Jõgevatreffi laagrist minekut ja Kuremaa lossi taga seisis tumesinine/lillakas facelift cabrio, number polegi enam meeles, aga viisakas auto tundus... kuna tsiklijopest annab seda nutikat nutitelefoni kätte saada, siis ei viitsinud pilti ka teha.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Täna hommikul põristasin Jõgevatreffi laagrist minekut ja Kuremaa lossi taga seisis tumesinine/lillakas facelift cabrio, number polegi enam meeles, aga viisakas auto tundus... kuna tsiklijopest annab seda nutikat nutitelefoni kätte saada, siis ei viitsinud pilti ka teha.

See oli kohe päris kindlasti minu cabrio

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus