Hüppa postitusse

Kes, kus ja keda nägi


Leks

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 1,1tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

mina nägin täna pärnu-jaagupis ühte halli touringut parklas seismas :)

See touring mu ühe tuttava oma. Diisel isend. Auto omanik ei ole foorumi kasutaja ja vaevalt siia jõuab ka. Tal see igapäevane töö auto millega metsas käib.

Muudetud , muutis kruusmann
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mu pilte küll pole, aga eile nägin 19 paiku Lõunaka ringi juures kasutaja Haininae28 valget kupeed- pilk jäi pikalt pidama. :)

Täna tuli Tartu-Valga mnt Külitse ja Nõo vahel vastu valge pre kupee rullikas usa stiilis numbrimärgiga, jäin samuti pikalt järgi vaatama. :)

Muudetud , muutis -Kaido-
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mu pilte küll pole, aga eile nägin 19 paiku Lõunaka ringi juures kasutaja Haininae28 valget kupeed- pilk jäi pikalt pidama. :)

Täna tuli Tartu-Valga mnt Külitse ja Nõo vahel vastu valge pre kupee rullikas usa stiilis numbrimärgiga, jäin samuti pikalt järgi vaatama. :)

See valge pre usa mõõtu nriga praks Vazza proua oma olema. Selle musta kupee omanik töötabki seal Stereo Alarmis.

Jutt jumala õige- naine läks maale sellega täna :P
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus