Hüppa postitusse

Kes, kus ja keda nägi


Leks

Soovitatud postitused

  • 2 nädalat hiljem...
  • Vastuseid 1,1tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Sõitsin eile (19.02) mõnda aega pildil antud isendil Kristiine kandis sabas nõks peale 21:30'nd. Oli päris tükk aega müügis, huvitav kas omanikku vahetanud? Kurb oli vaadata sellise lörtsise ilmaga sõitmas. 

 

PS: Loodan, et omanik pildi pärast ei pahanda. :)

57805865.jpg

Muudetud , muutis SanderP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See on minul kokku pandud auto, minu juurest 318is -ina minnes oli kulunud koos auto hinnaga juba üle 10 000€. Siis askeldas Margo sellele m50 peale, mis polnud ka odav lõbu kindlasti Mina ka ei maksaks, aga minuteada see 2x omanikku vahetanud selle müügihinnaga ja kas suudate 7500 eest ehitada sellise?

Räägid pidevalt värvimisest, siit saad ju värvitud pilli , arvuta 4000€ hinnast maha ja jääb mõistlikum hind juba :D  Lisad, muusika, nahksisu ja m-techniku ring maksid juba pool seda küsitud hinda

  • Meeldib 4
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Lisade koha pealt ma arvan võin ka sõna võtta, ise ma ei tea mis ja kui palju sellel mustal peal neid on aga endale olen ahnitsenud (vahi ahnepätsi eks) 99% lisadest mis E30 pandi, puudu on vaid suurematest esitulede puhastus ja konditsioneer. Ja oma rahakoti kurvastuseks võin mainida, et ainult juba lisad kisuvad sinna 3-4K juurde. Selle hinna hulka ei kuulu muidugi; oo7 sulle täiesti tundmatu; nakamichi tehnika. :D 

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

14 tundi tagasi, eix22 ütles:

See on minul kokku pandud auto, minu juurest 318is -ina minnes oli kulunud koos auto hinnaga juba üle 10 000€. Siis askeldas Margo sellele m50 peale, mis polnud ka odav lõbu kindlasti Mina ka ei maksaks, aga minuteada see 2x omanikku vahetanud selle müügihinnaga ja kas suudate 7500 eest ehitada sellise?

Räägid pidevalt värvimisest, siit saad ju värvitud pilli , arvuta 4000€ hinnast maha ja jääb mõistlikum hind juba :D  Lisad, muusika, nahksisu ja m-techniku ring maksid juba pool seda küsitud hinda

 

Kui värskelt värvitud võid nii mõelda. 

 

Mitu talve siin soola sees vana korda tehtud pilliga lastud siis võib selle värvimise hinna rahumeeli 3 v 4-ga jagada. See oli ka minu kommentaari mõte. See, et nii vana auto on hästi värvitud ei tähenda, et ta kestab nüüd 10a pohhuilt aastaringi uhada. 

 

See on umbes sama loogika, kui ma ostan uue BMW 50 tonniga, uhan sellega 3a ja arvan et see maksab ikka 50 tonni :D  Sama kehtib ka suuremjagu muude asjade kohta mis sinna ostetud on

 

Kõik asjad, mis on uued, uus värvitöö, uued jupid UM-ist v H2-st v uus auto mille poest ostad hakkavad kohe esimesest päevast peale väärtust kaotama. Nii see on lihtsalt, seda nimetatakse amortisatsiooniks

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2/21/2016 kell 22:28, oo7 ütles:

 

Kui värskelt värvitud võid nii mõelda. 

 

Mitu talve siin soola sees vana korda tehtud pilliga lastud siis võib selle värvimise hinna rahumeeli 3 v 4-ga jagada. See oli ka minu kommentaari mõte. See, et nii vana auto on hästi värvitud ei tähenda, et ta kestab nüüd 10a pohhuilt aastaringi uhada. 

 

See on umbes sama loogika, kui ma ostan uue BMW 50 tonniga, uhan sellega 3a ja arvan et see maksab ikka 50 tonni :D  Sama kehtib ka suuremjagu muude asjade kohta mis sinna ostetud on

 

Kõik asjad, mis on uued, uus värvitöö, uued jupid UM-ist v H2-st v uus auto mille poest ostad hakkavad kohe esimesest päevast peale väärtust kaotama. Nii see on lihtsalt, seda nimetatakse amortisatsiooniks

 

 

Loogikas väike viga.....
Uus BMW mis väljub esindusest tõesti kaotab väärtust, aga rull tõstab väärtust iga aastaga :) kulugu jupid või värv, väärtus siiski pigem veidike tõuseb kui, et langeb sama kiirelt kui uuel esinduse autol.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Rull ise on jah vana asi. Ma räägin uutest juppidest, uuest värvitööst ja uutest asjadest, mis autole külge kruvitud.

 

Kui sa ostad UM-ist näiteks tutika kroomstange 800 EURiga, paned oma auto külge ja sõidad 3a, kas siis see maksab ikka 800 EUR ??

 

 

Tegelikult kehtib sama asi ka "uueks" ehitatud vanade autodega. Kui sellega sõita igapäev aastaläbi siis langeb selle hind täpselt sama moodi nagu uuel autol, küll veidi aeglasemalt aga siiski. Mingi ajaga on pill roostes ja väsinud nagu iga teinegi. Lisaks ärge unustage, et korda tehtud auto ei kesta iialgi nii kaua kui poest uus ostetud. Ehk teisisõnu ka väga hästi värvitud masin on mingi 5a väsinud, kui seda pidevalt kasutada. Tekib igasugu kivitäkkeid, parklamõlke ja mis peamine vanade pillide puhul rooste ujub kuskilt välja..

 

Võin kasvõi enda autost hea näite tuua, peale värvimist, kui asi oli perfecto löödi peagi parklas peegli värv maha, pagasiluugile on keegi kuidagi mõlgi teinud väikese, ise sõitsin sauel mingist august läbi mis kaapis pardinoka alt ära ja lõi mõra sisse jne. Kui läheksid uut värvitööd vastu võtma ja saaksid selle sellise vigadega hindaksid ikka seda nagu uut ?

 

Pillile tuleb pidevalt pappi sisse taguda korralikult, et seisukorda hoida, ja seda ei saa mittekunagi tagasi. 

Muudetud , muutis oo7
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

8 tundi tagasi, mihkel22 ütles:

Kui sa seda kroomstanget 3aastaga kõveraks ei sõida,peaks selle väärtus säilima suht sama.

Uue stange hind tõuseb 3aastaga kindlasti 10-30% voi kaob saadavus üldse.

Mõtle nüüd ise ka, kui on pakkuda 720 EUR eest 3a auto küljes olnud stanx või lähed ostad poest tutika 800 eest kumba võtaksid praegu?? 

 

Muide kui on huvi osta akna liiste 10% alla um hinna võin kohe müüa, 2013 läksid külge ja ei läigi päris nii nagu enne, tooksin kohe ise uued :D:D

 

 

Reaalselt müüakse selliseid asju vähemalt üle poole odavamalt kui leti hind, pole midagi teha 

4 tundi tagasi, Silver Horn ütles:

Puhtalt minu arvamus aga mõned uued autod näevad kordi hullemad välja mõne aastaga kui 30 aastat sõitnud autod.

Kui E30ga ka sõita nii nagu nendega näeksid paremad välja?  Näiteks 60-70 tonni aastas, vedada igasugu jama jne 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus