Hüppa postitusse

Kes, kus ja keda nägi


Leks

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 1,1tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Musta värvi viisakas touring oli, BDX tähekombinatsioon äkki. Halb pime nurk oli, siis kui vaatasin polnud kedagi ja kui oma esiveolisega ristmikule hakkasin kerima, tuli külgvaates ja lume tuisates. Tõmbasin paremasse äärde, et rullikas katki ei läheks ja sai õnnelikult mööda :D

Tiidul roosa veel pole ja pässini vist veel aega on jah :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jah ma tormasin tööle hommikul. Olin natuke hiljaks jäämas. Tunnistan oma viga, kiirus oli liiga suur sellepärast sa mulle ette keerasid, aga õnneks oli ruumi ja mahtusin mõõda , pidama poleks küll enam saanud :/.

Ix-i rõõmud, enamus liiklejaid on jalus.

Vabandused siitpoolt siis Margole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ajukalkulaator tegi kiired CSI kiiruse ja trajektoori arvutused, et kui ma ristmikul hakkaks pidurdama, siis sa küll enne mind pidama ei saa, nii et üritasin oma ühe ratta veoga võimalikult kiirelt eest ära saada. Oleks pidanud arvama, et ix oli, muidu oleks väga raske sellist siksakki olnud teha.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Jäi täna selline 325IX silma Räägupesa ühikate juures. Välimuse järgi võiks öelda, et tegu USA turule toodetud isendiga. Nr oli 23ZLX, MNT ameti järgi Läti päritolu ja ÜV puudub. Pilt jama (suurendatud vähe), aga midagi saab aru. :D 

e30 räägu.jpg

Muudetud , muutis SanderP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus