Hüppa postitusse

Kes, kus ja keda nägi


Leks

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 1,1tuh
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

  • 3 nädalat hiljem...

Kas keegi on näinud minu endist 434BCR punane kupee pre-facelift, väidetavalt läks Pirita kanti. Aus pill oli ja nüüd pool aastat hiljem süda tilgub verd, kuidas autol läheb. Keegi ikka pealinnas liikumas läinud, või tõesti asi kurb ja auto vedeleb ei tea kus??? Minu usk ja lootus oli anda reliikvia üle järgmisele austust avaldavale omanikule...

20150321_091714.jpg

Muudetud , muutis Vahtraleht
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi on näinud minu endist 434BCR punane kupee pre-facelift, väidetavalt läks Pirita kanti. Aus pill oli ja nüüd pool aastat hiljem süda tilgub verd, kuidas autol läheb. Keegi ikka pealinnas liikumas läinud, või tõesti asi kurb ja auto vedeleb ei tea kus??? Minu usk ja lootus oli anda reliikvia üle järgmisele austust avaldavale omanikule...

 

Antud auto läks kasutaja ingvar kätte ja tema sõidab sellega täitsa ringi :)

A.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi on näinud minu endist 434BCR punane kupee pre-facelift, väidetavalt läks Pirita kanti. Aus pill oli ja nüüd pool aastat hiljem süda tilgub verd, kuidas autol läheb. Keegi ikka pealinnas liikumas läinud, või tõesti asi kurb ja auto vedeleb ei tea kus??? Minu usk ja lootus oli anda reliikvia üle järgmisele austust avaldavale omanikule...

20150321_091714.jpg

Suvel nägin mitu korda Maarjamäel, Purde tänaval. Täitsa vinks, vonks oli.

Loodan, et sinu hingevalud saavad nüüd leevendust:beer:

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Nägin siis täna oma silmaga Rocal Mare parklast väljasõitmast musta M3 nr olid 330 BPM .Vist oli nii need tähed,roolis oli enam kui kindel mitte siit foorumist inimene ehk siis neeger. aga kurat seda tab ehk ikka on keegi foorumist tsikk kõrval oli siis heledama naha tooniga.:D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nägin täna viisakat stock valget FL kupee rullikat, ootas Tartu mnt'l pööret Lennujaama teele (Ülemiste hotelli poole)võis olla kuskil kella ühe ringis päeval, kes tunnistab omaks? :) Nägi väga viisakas välja, all olid kärjed ning arvatavasti võis tegu olla IX'ga kuna omas vastavaid laiendeid. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus