Hüppa postitusse

M: m3 s50b32 232kw mootor, paigaldus e30 peale


redline

Soovitatud postitused

  • 3 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...
  • 1 kuu hiljem...

See nädal juba hakkan üht sellist mootorit e30 aiste vahele paigaldama, üks mootor veel saadaval ja tulemas ka üks 3.0 mootor.

 

Kas see esimene rullikas juba käib? Viimati kui nägin, seisis üsna nukralt, hunnik juhtmeputru kapotiall.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hm,mingid täiesti lambi mehed häkivad redline`i businessit siin nädalavahetuseks,not cool.

 

Autost niipalju,et -redline tõstis mootori ja keeras võtit,Kavildas moditi kollektor ja Suvi exhaust omavahel kokku+TFG bodypartsi tiivad-stange,Suvilt saab pedalboxi eeldusel,et auto ei ole aeglane,Lillel on mootorile asjalikum soft,see weekend tegelen kardaaniga.

 

Juhtmestiku vms detailide töötlemisvõimaluste ja paigaldustarvikutega olen kursis Hiinast kuni 3D printimiseni.

 

Kuidas trajektoorivõlur Andrese IS edeneb?

 

Br,

Harry 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Andres teeb enda omaga sissesõitu, ilmselt praegu annab vaikselt peale juba :)

See konkreetne s50b32 mootor on kõige käredam mida mina proovida olen saanud ja ei kujuta ettegi mida see auto rajal veel korda saadab. Kardaani koha pealt võid mulle veel korra helistada kui pole custom asja ära lasknud teha, sest ma olen vahepeal saanud mõõta paar auto kardaani, võimalil et läheb 1:1 üks e46 kardaan :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus