Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Magnus

O:Ehk kellegil leidub ratta laagrit, oleks ruttu vaja

Soovitatud postitused

Oleks vaja ruttu ühte rattalaagrit, ehk kellegil leidub kapi peal näiteks uus kettaspiduritele ratta laager siis tuleks ostaks ära.

Tel 56750962

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Rollmer OÜ-s on olemas ketastega silla (suurem laager - neid laagreid on kettale ka kaht varianti) rattalaagrid. Odavama otsa laager maksis minuteada ca 15€/tk letis, kui ma ei eksi.

Asub peterburi mnt Hydroscandi ruumides ja tavaliselt on ta laupäeval seal ka kohal. Võid mulle homme helistada, ma uurin kas ta on see laupäev tööl. 5028389

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul oleks vaja 42x75x37

Praegu vaatasin, et automaailmas näitas ka, et kõige odavamat varjanti neil on.

Muudetud , muutis Magnus

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul vist on aga pean laskma kellelgi gaarazi lauapealt selle ülles otsida laskma .Oli all vist mingi nädala jagu,siis tuli juba uus sild alla. Mul abs ja ketta varjant .

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tagarattalaagri puhul ei ole abs ja ilma eraldi varianti. Eri sildadel eri variant, b kataloogid üritavad sildasi eristada tavakodanike jaoks abs ja ilma jutuga.

Minul ka olemas, aga minu kapipealne on sinust ilmselt liiga kaugel :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul vedas, helistasin varuosapoodi kust me asju võtame ja seal oli olemas skfi oma. Ühesõnaga probleem lahendatud :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus