Hüppa postitusse

K: Bauri tuvastamine


m20b20

Soovitatud postitused

Tere. Leidsin Soomest ühe Bauri mis paberite järgi on kere vahetuse saanud ja vin koodi järgi tavaline kupee 83 algusest. Autol endal aga kere nr teine, mis kuulub 323 baur kabriole. Ehk on võimalik selle spilka kaudu baurile omast infot hankida midagi juurde. Bauri enda plaati ma uksepostilt ei leidnud kahjuks

323i_baaur.jpg

Väljavõte teh passist

barurekkar1.JPG

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Seda nüüd küll aga kere vin koodi järgi on varustuse listis 323i baur preparation. teh passi kere nr järgi tavalne 2d sedaan. Ehk on olnud nii et kunagi on see kere vedelenud ilma tehnikata ja sinna on võetud doonoriks mingi 316 käkk ja tänu tollele ka paberites teine nr ja kere nr. imelik et ei ole märgitud algset kere nr siis. Bauridel miski oma register ja ehk kannatab spilka andmetega midagi sealt välja võtta.

Muudetud , muutis m20b20
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma tõin endale Soomest E24,millel oli samamoodi jamatud.

Mootori vahetusega oli pandud doonorauto (E12 2,8) plekk kapotti alla. Ja minu kere algne plekk anti kaasa.

Pole veel saanud Eestis arvele tänu sellele.

Soomes asjad kuidagi imelikud

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

On on seal imelik, vbl seal lähtutakse mudelitunnusesse nagu siin nii mõnigi, et kui paneb 316`le  2.3 peale, siis muutub auto kohe 323 `ks :D :D

Tuttav seal pidevalt müügis kohanud 83a 325 ix (tootmine alates 85 lõpp) ja 85a touringuid (tootmine alates 87 lõpp)

Seda kas konkreetne masin on päriselt 316 või 323i peaks olema kohapeal üsna lihtne selgeks teha vastavate tunnuste järgi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 5 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus