Hüppa postitusse

Porimatid, veluurist


karlerik

Soovitatud postitused

Natuke aega minu poolt siin vaikus olnud aga asjad on nii kaugel, et sain just kätte kolmanda postisaadetise selle müüja poolt. Kolmest puuduolevast komplektist ja kahest puuduolevast kinnituste komplektist on nüüdseks peale massilist kirjade vahetamist ja jauramist saanud üks puuduolev komplekt kupee/sedaani matte. Nüüd peab kuidagi selle viimase komplekti ka veel kätte saama, puikleb natukene vastu.

 

Uued huvilised - kas on soodne tellida? Absoluutselt! On see aga selle müüjaga seda väärt? Ei!

Komplekteerida ilmselgelt keegi seal ei oska ning imestan, et mulle Ford Scorpio matte vahepeal juba saadetud pole.
Mina uut tellimust sealt ei teeks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eks anna teada, kui palju neid kinnitusi sulle saadab. Kui teist pakki mulle saatis, siis pidi tulema 27 kinnitust aga sain hoopis 7 :D

Aga tegin paralleelselt ühe tellimuse sõbrale ka ning kuna ta hüppas alt ära, siis on saadaval üks komplekt E30 cabrio matte ja üks komplekt E81 matte!
Kui kellelgi soovi, siis saatke ps

Muudetud , muutis andreas
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Sellel partiil mille mina tellisin oli ka kinnitustarvikuid puudu ühtede mattide jagu plus lisaks 2tk. Tellisin vist 8 või 9 komplekti, enam ei mäletagi täpselt. Teiseks venis mattide väljasaatmine pea 2 nädalat.
On variant edaspidi lasta neid matte näiteks Mistra Auteksis teha. Pm viid neile suvalise mati ja nad on võimelised selle kopeerima.


Peaks ainult uurima mis komplekti hinnaks tuleb sealt tellides.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 6 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus