Hüppa postitusse

Porimatid, veluurist


karlerik

Soovitatud postitused

Nii nii nii, müüja vastas mulle - mõlemat tüüpi matte on 25 tükki ehk siis saab vabalt ära tellitud. Aga postituse koha pealt jäi asi veidi segaseks ning kirjutasin talle veel tagasi. Seega kannatame natuke veel ja kui asjad selgeks tehtud, siis arvutame palju kokku läheb, teeme ülekanded ning tellime ära :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aga üldiselt võiks hakata raha koguma, küll viimasele komplektile ka huvilise leiame.
Panen siia kontoandmed ning saadan ka igaks juhuks kõigile huvilistele PS.

Ülekandeks vajalikud andmed:

 

EE691010010754967013

 

Andreas Jupits

 

Summa: 18.58€ ühe komplekti eest

 

PS! Selgituseks kirjutage oma E30 foorumi kasutajanimi, siis on mul lihtne orienteeruda, kes maksnud, kes mitte.

Muudetud , muutis andreas
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nonii nonii nonii, sain matid just pool tundi tagasi kätte!!
Loomulikult ei möödunud seegi kord ilma jamata ning karpe avades selgus kurb tõsiasi - 2 matid (sedaani/kupee omad) puudu ning 3 (1x cabrio ja 2x sedaan/kupee) matikomplektil kinnitused puudu. Võtsin müüjaga ühendust ning loodetavasti saab kiirelt probleemi lahendatud. Hetkel siis üleandmiseks valmis 15 komplekti matte - 2x cabrio ja 13x tavalised. Teeme siis ehk nii, et need kellel kiiret pole (k.a mina) ootame kuni ülejäänud matid ka tulevad ning need 15 inimest kellel ilgelt kiire on, saavad alates tänasest need siis kätte - tulete järgi, saadan postiga, kuidas ise soovite.
Kui keegi soovib täna juba järele tulla, siis olen täitsa kodus olemas. Aadress Õismäe tee 6-124, Tallinn. Telefon 53 433 007. Helistage ette kui tulema hakkate.

Muudetud , muutis andreas
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus