Hüppa postitusse

Porimatid, veluurist


karlerik

Soovitatud postitused

Üldist: tellitud siis 7 komplekti, komplekti hind 19.02eur-i. Ühel komplektil on kinnitusaugul deffekt. Keegi üritanud vaskklambrit sealt läbi suruda ja pragu sees. Saab kasutada,  püüan müüjalt uue kinnitusaugu krae saada. Tellimine läks ladusalt, mingeid tagasilööke ei olnud, väga kiirelt jõudsid Meie maale.

Kvaliteet: servad kenasti õmmeldud, tagakülg ilus kare. Ütleks, et 4+++

Materjal: ootasin ausaltöeldes paremat, kuigi selle hinna eest poleks pidanud. Kujutasin ette velvetit, sellist nagu pre-facelift salongivaibal, lühike tihe karvkate. Materjal on tegelikult selline kuuseokkaid korjav, saab näppudega välja kiskuda. Samas täiesti viisakas. Ärge valesti aru saage, tegu ikkagi hinnaklassile vastava materjaliga ja korralik asi.

 

Olen üle andnud 5 komplekti ja kõik on rahul. Sobivust peaks kommenteerima keegi kellel auto koos ja saab proovida. Minu auto hetkel ilma vaibata ja proovimisvõimalus puudub. Samas ma ei kahtle nende sobivuses absoluutselt.

 

Paar lähikaadrit:

 

large_28612743_4au4.jpg

 

large_28612741_rY7P.jpg

Muudetud , muutis karlerik
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Mina sain matid kiirelt kätte. Panin Touringule sisse ning mati augud istusid kohakuti "vana mati" aukudega- originaalmattide aukudega. Leian, et antud matid on igati oma hinda väärt.

 

Tänud veelkord Karl- Erikule kogu asja orgunnimise eest!  :beer:

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

4 inimest koos:

risto21

grimes

Chulo

Riho

 

4 kompl ostul tuleks siis arvutuste järgi 20,07 eur/kompl. Põhimõtteliselt tasuvuselt rohkem polekski rahvast juurde vaja, kuna edasi väheneks summa juba ainult mõned sendid.

Minul endal ei ole võimalik e-bay-st asju osta. Kes teist võtaks tellimise enda peale? Mina saaksin enda osa kohe ära kanda.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Chulo, võta siis asjaajamine enda peale. :)

Ma arvan, et järgmise nädala alguses võiksid ära tellida.

 

risto21

grimes

Chulo

Riho

eix22

001WSK

 

Väike arvutus:

Hetkel 6 inimest.

Matid: 14,9x6=89,4eur

Saatmine: 17,5+(5x1,9)= 27eur

Kokku: 116,4:6=19,4eur

Et chulo saaks orgunni eest tasuta matid, siis oleks 116,4:5= 23,28eur

 

Kui 10 inimest saaks kokku, siis oleks:

Matid: 14,9x10=149eur

Saatmine: 17,5+(9x1,9)=34,6eur

Kokku: 183,6:10=18,36eur

Et chulo saaks orgunni eest tasuta matid, siis oleks 183,6:9= 20,4eur

Muudetud , muutis risto21
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus