Hüppa postitusse

Porimatid, veluurist


karlerik

Soovitatud postitused

Selline vastus, kui nüüd õigesti aru sain, siis hetkel ei ole ja järgmine nädal saab. Kiri on nati segane aga võib nii arvata. Lepin taga kokku, et järgmine nädal siis saaks tellida!

 

Dear muruniiduk,

this one is for the Cabrio
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380722530845&ssPageName=STRK:MESE:IT

i hpoe you cant wait untill next week the the new mats come we have only 1 set for the BMW E36 on stock

 

- nice-4-you
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pildilt tunduvad need tagumised matid kuidagi liiga suured (pikad), kas on ikka õigete mõõtudega ja kas mahuvad ikka ära?

Minu kupeel on tagumised matid väga väikesed. Võibolla peaks neid mõõte müüja käest üle täpsustama?

Kui mõõdud sobivad, siis oleks ka võtja kupee kere mattidele.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eks ma juhtisin samuti sellele müüjale tähelepanu, et miks ta e36 mattidest räägib. Hetkel rohkem vastuseid pole saanud, tegin talle kõik oma soovid puust ja punaseks. Ma arvan, et siin süüdi Googel translate või vähene ingliskeele oskus. Lubasin 25.02 uuesti temaga ühendust võtta, kui ta just ise oma eksimusest(kui oli eksimus) e36---e30 segamini ajas.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

- karlerik

- GTA

- grimes

- TrvP

- Eix22

- Tranter

- Riho

- Kopu11 (cabrio)

- sass

- eedik

- risto21

- hiis

- zaz965zaz

 

Pilte kust, alt?

Originaalid: http://www.ebay.com/itm/BMW-E30-GENUINE-BEIGE-FLOOR-MATS-SET-/141176475088?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item20dec60dd0#ht_4813wt_1127

Inglismaa omad aga sealt näha jah, et tagumised on lühemad aga ega see vist midagi tee, et nad rohkem tooli alla lähevad.

Ei oska kommenteerida nende ideaalset sobivust. Leiab e-bayst ka selliseid, millede hind on juba 50+. Aigari asja uurin samuti.

Muudetud , muutis karlerik
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Dear muruniiduk,

oh sorry i made a mistake this mats we have on stock
you can order already



- nice-4-you
 
 
Ühesõnaga ikka see esialgne pilt ja kaup oleks olemas. Kuidas siis osalejatega jääb, list:
Kes jääb, kes loobub?

Kuidas e-bays lisatakse cabrio matte ma ei tea, selle müüjaga maid jagada on suht keeruline. Lihtsam oleks tellida aint ühte tüüpi. Kui keegi teab, et sama müüja käest ostes transport on üks, siis öelge.

 

 

Homme õhtul 17.00 telliks ära. Raha minu kontol kell 16.00. (juhul kui raha juba kell 12.00 koos, siis tellin varem)
Raha summa oleneb sellest kui paljud soovivad. Sooviavaldused lukku täna kell 23.30.
 
- karlerik

- GTA

- grimes

- TrvP

- Eix22

- Tranter

- Riho

- Kopu11 (cabrio)

- sass

- eedik

- risto21

- hiis

- zaz965zaz

- Leks (cabrio)

Muudetud , muutis karlerik
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus