Hüppa postitusse

M bmw 324 1990 a 2000.-


Koit Laur

Soovitatud postitused

müüa siis selline isend ,olen vahetand viimase 3 kuuga sumbuti täis jooksu,esi amordid,siduri komplekti koos surve laagriga ,kütuse pump käis pingis mingi 2000 km tagasi.talvel on käivitund iga ilmaga ja igas asendis.all 225 45 r17 nael mille jääk on nii 9mm kaasa tuleb 2 esi stanget (uut)ja erinevat.plaan oli nendest üx kevadel endal ette panna,aga kahjux olen sunnitud sõjavõitja turgu panema.kerest niipalju,et esineb paar pisikest pindmist rooste täppi koopa äärtel aga muidu väga heas korras kerega arvestades,et tegemist on siiski 24a vana autoga.ah ja kütte kulust siis siiamaani pole midagi paaki alles jätnud aga nii 10 tuuris peax olema. nb pump meelega peale keeratud,et talverõõme nautida.üv käisin ka ja imekombel läx isegi heitkaasidega puhtalt läbi :) aga kevadel tulex kaaluda roolilati vahetust seal lox sees muud silla osad on ok korras auto asub ida-virumaal kiviõlis ja nr on 58255612  kui oled tõsine huviline siis saan saata ka lisa pilte,mis pole enam tel.ga tehtud :) ah jaa hinnast kaa tahax saada tast 2000.-eurikut ja kahjux tingimis ruumi selle hinnaga enam pole.on ,kui tuled oma velgedega :D salongist nii palju,et seal kõik stokk peale rooli,selle asendasin momo omaga ,aga originaal on ka olemas ja tuleb ilusti kaasa.salongist puuduvad akna vändad ja katuseluugi vänt.mingil ur...l oli neid ilmselt minust rohkem vaja,ja ma pole veel jõudnud uusi soetada.ah jaa tahokas ei tööta,vaja vedada kenekale uus juhe.

post-2951-0-21269300-1392512868_thumb.jp

post-2951-0-25333900-1392512880_thumb.jp

post-2951-0-40417900-1392512890_thumb.jp

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus