Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
GTA

O: FL tagumiste uste polstrid, el. akna variant.

Soovitatud postitused

Huvi pakuvad ainult musta naha ja halli riidega variandid (nn. rida-kuue omad). Ei ole huvitatud aknavända aukudega ja märkimisväärsete defektidega polstritest

Pakkumised PS-i

Tänud ette :ipb-smile:,

Sander

Muudetud , muutis GTA

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mulle võib pakkuda samasuguseid, võib olla ka akna lingi aukudega, aga korralikud!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Et siis ülesse! :ipb-smile:

Muudetud , muutis GTA

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Peidetud

:arrow:

Jaga seda postitust

Postituse link

Äratan vana teema ülesse, soov on tekkinud salong ühte tooni ajada :)

Vaiba saaksin vahetada korraliku ent mustaks värvitud variandi vastu. Oli eelnevalt sinine! 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul pakkuda kaks komplekti mustast nahast/vakstust sedaani polstreid. Ühes komplektis on esimesed ilma vända aukudeta ning tagumised ka elektiakna jaoks sobilikud, kuid mulle tundub, et keegi on lüliti jaoks augud ise lõiganud.

Ühel esimesel, kundepoolsel polstril on väike sälk sisse lõikunud ..muidu on täitsa kasutatavad, kui puhtaks pesta

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tänan pakkumast :) Kuid noh, ikkagi oleks vaja neid va tagumisi sellistele seltsiks mis ette juba olemas on.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Üles! Üks rahuldavas seisus vaip nüüd tõesti varuks aga polstreid pole ja vaipa tahaks veel paremat :D🤗

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus