Hüppa postitusse

2015 Kalendrile pildild


Riho

Soovitatud postitused

  • 2 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Minuarust jällegi võiks numbrid olla väiksemad ning võibolla ka teise fondiga. Visuaalselt tundub kalendri osakaal liiga suur võrreldes pildi endaga. E30.ee logo võiks võibolla väiksemana kuskil nurgas olla.

 

Üks idee kalendri layoutile, kuidas oleks hästi loetav, aga ei segaks ilusaid pilte autodest:

http://2.bp.blogspot.com/-uePVMRaYwHM/UtrXxJt0L2I/AAAAAAAAQxE/mBuwjNSnEQc/s1600/cars-calendr-2014-+%281%29.jpg

 

Ehk minu põhipoint on see, et põhirõhk võiks olla siiski piltidel. Hetkel kuidagi 50-50

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

1. Minuarust jällegi võiks numbrid olla väiksemad ning võibolla ka teise fondiga./.../

2. /../Visuaalselt tundub kalendri osakaal liiga suur võrreldes pildi endaga./.../

1. Font on minu esitatud piltidel lihtsalt esimene photoshopi default, ei hakanud detailidele tähelepanu pöörama, pigem üldmulje.

2. Aga see ju peakski olema kalender?

Ma muidu ise suurte numbrite pooldaja. Pealegi see mersukalender umbes meie eelmise aasta sarnane.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus