Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Leks

M: E30 kapoti kate MÜÜDUD

Soovitatud postitused

Muua niisugune kate. Kunst nahast, toode on uus. Olemas mitu tuki.

Hind 70 Euri
Asukoht Tallinn

samasugune nagu pildil.

See esimiene pilt on minu auto peal paigaladatud

cabrio5-vi.jpg

sb006.jpg
140.jpg

WP_000077-vi.jpg

Kinnitus

dily003yf1.jpg

Muudetud , muutis Leks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Põhimõtteliselt võiks asja isegi plaani võtta - kuidas see kinnitub ning kus/millal seda näha võiks?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

asi läheb peale nagu kott kapoti peale ja kinnitub rihmadega ja konksudega kapoti alla. näha saab tallinnas kas täna või tööpäevadel peale 17.30 lasnamäel või kesklinnas,.

dily003yf1.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Julgen kõigile soovitada, näeb väga tuus välja, kvaliteet on hea ja istub ilusti. Algul küll olid paar päeva nö pakendi voldid veidi näha aga need tõmbavad ilusti sirgu mõne päevaga! 8)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

täidab kivitäkete ärahoidmise funktsiooni kapotil ning nende kahe nö ''telliskivi'' näol, nagu mulle neid kutsuda meeldib, kaitseb ka esiklaasi kivide eest.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

kohe parandame ära !

p.s

kas seda postkasti ei saa mahukamaks venitada ?

Muudetud , muutis Leks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

postkast on nüüd ilgelt mahukas, minul küll vähemalt, võrreldse sellega, mis alguses oli. Palju sul ikka vaja neid vanu kirju säilitada?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

hetkel mahub kuni 50 vestlust. vanu kirju on hea pärast lugeda, kui seal miskit kasuliku kirjutatud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

mul küll nüüd 150?

enne oli ka 50 ja sai kähku täis, arvestades palju igasugu kõvatamisi ja infopäringuid.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Väga hästi kaitseb lendavate kivide eest, mitu korda juba olen meie Eesti teedel sõitnud mingi auto taga, mille ratta alt lendavad kivikesed välja, ja ühtegi kriimu kapotil. Äsja auto värvinud meestele päris vajalik asi.

P.S Ja viimane ka

Muudetud , muutis Leks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus