Hüppa postitusse
  • 0

K: atm kast manuaali asemele


kotkas1

Küsimus

Sellele küsimusele on 4 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Tavaline M20 otsas olev 4HP22, kui edevamat tahad siis 4HP22EH- seal kickdown elektriline, lisanokitsemisena on teistsugune drosselklapiandur, kastijuhtmestik, kastil oma aju ning sportreziim :D Kui sul soov tõsine siis mul üks 2,5ia EH kastiga ootab oma aega aga mul poleks midagi selle vastu kui tast saab manuaal, eeldusel muidugi, et sul on 2,5 agregaadid seal.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

ikka 2,8 m20 aga mis ikka hädaga teed kui tüdruk soovib, praegu mõtlengi siin lihtsaimat varianti kuna uut motot ei viitsi ka tegema hakata. pigem just tavalise võimalikult elektroonikavaba kasti peale läksid mõtted kuid mis mudelite alt leida

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Küsi kasutaja Rreimsilt. Ta peaks oma kabriol Eh kasti hakkama paigaldama tavalise automaadi asemele. Äkki tahab tavalise maha müüa. Tavaline väga eeskujulikult toimetab ja sai filtri ja õlivahetust mu käes. m20b25 otsast siis tal. tal peaks kõik peale kardaani ja piduripedaali üle jääma.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus