Hüppa postitusse

K: Keegi suvise kokkusaamise organiseerib?


m20b20

Kokkutulek  

53 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Kokkutuleku teema

    • Oore laadne üritus
      25
    • Rajapäeva laadne üritus
      25
    • Toitlustus-majutuslaadne üritus
      3
  2. 2. Kui kindlasti olen kohal?

    • 99%
      17
    • 75%
      30
    • 25%
      6

See küsitlus on uutele häältele suletud


Soovitatud postitused

Tsiteerides siis härrat:

"

Tingimused, toomine ja muu: kokkuleppitav! Aitan vajaduste korral - A.LeCoq on alati teretulnud ja suht hea valuuta!

Kindlasti peab huviline sellest arvestama et tagant on uus katuse-riie vajalik, tagasilla puksid on läbi ja veidi keevitustöö tuleb ette võtta!
Pildikogujad, time-wasters, mullitajad, "mina tahan hirmsasti soodne E30 kabrioletti mehed" et see aasta veel Oorest uhkeldada - ja joon ennast kuuse alt sealt täis, sest raha on mul palju ja E30 juppid leian koppikate ees" - palun ärge varastage minu aeg!

"

 

Tekkis küsimus, et kui hr Baur'ile on AleCoq valuuta, kas võib terve selle püssi ka õlle eest ära osta v? Mina, kui üks eeldatav Oore külaline olen ju varunud endal juba aasta aega õlut, mida kuuse all libistada.

Nähes nüüd sinu pakkumist, olen nõus oma varudest loobuma ja ühe ürituse oma elus kaine olema. Nii kifti auto eest, nagu see on suurte tähtedega BAUR TC2 , mis on ju igati moodi ägedam, kiirem ja popim asi, kui need tavalised 318 saanid. Sellel on ju võimalik ukse piida peal vaadata ja ka oma naisele näidata plekist stantsitud nelinurka, kus on ebamaine ja lummav kiri "Baur TC2". Peale seda ei pane ei mina ega mu elukaaslane tähele, kuidas soojas suvetuules lehvib uhkelt närakas katuse kalts, tagasilla puksid ähvardavad hambaplomme ja ... pisut vaja keevitust siit sealt. Ja seda täiesti kaines olekus.

Muudetud , muutis SllM
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Narri meest, aga mitte mehe autot :)

Tegelikult on baure kokku ca 10000 tk tehtud, seega pole just masstoodang, nagu ülejäänud paar miljonit e30`t :D

Lisaks tava kabriole sai üks selline ka lohistatud koju oma järge ootama ja ütleks et tegu palju huvitavama, põnevama ja turvalisema autoga, kui tava kabrio.(ülemist osa silmas pidades) Katus keskelt siiski kõva, mitte kalts, kalts on ainult tagaosa ja ka see on võimalik hardtopi vastu välja vahetada. Tänapäeval pole enam vahet, mis keretüübiga 318 kellegil, hävineb neid iga päev m50 mootori kaasabil.

Edu.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Ise pole eriline organiseerija kuid siin kandis kus elan (raplamaa) ja töötan on üks päris hea koht, kus saaks midagi korraldada...

http://www.kaiueko.ee/jahindus/?id=0

Kohapeal tünnisaun ja ka ööbimisvõimalus peaks olemas olema.

Läheduses karitsa järv, kus kalastushuvilised võivad kalalegi minna...

Hinda ei tea, kuid kamba peale ei tohiks eriti palju just maksta ja kui huvi on siis hinna kohta võin uurida, kuna kohaga tegeleb mul töökohas tootmisjuht.

Muudetud , muutis zaddam
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@Siim - nah nii härra - sinu etteaste! Kuni siiamaanini suured sõnad - aga nüüd on sul võimalus midagi korraldada!

 

Ma ei näe praegu kokkutulekuplaanid ja ma ei näe korraldaja :-(

 

Lase siis ise käia :-)

 

Ootame ja kuulame kindlasti kõik hea meelega millega saa suudad nüüd midagi konkreetselt väljapakuda!

 

Olen ise midagi väljapakunud - aga huvi oli - isegi tagasihoidlik õeldud -  leige! Kahjuks küll.

 

Aga mis nüüd saab? Täna on 04.06.2014 - ja isegi korraldamiskoht ei ole veel määratud!

 

Edu sulle! 

 

N.B. - mina ei saa enam aidata, sest korraldan 2014 vahelduseks tsikklimeeste kokkutulek - söögidega :-)

Muudetud , muutis Baur TC
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei tea, kas peaks siia sulle vastama või kuskile mujale foorumisse? Aga kui sa tahad mulle seletada, mis sa mõtled "suured sõnad" all, siis ikka vasta siia, ma mujalt ei viitsi otsida enda kohta juttu.

 

edit: võimalus korraldada on alati olnud, või sa arvad, et alles siis, kui sina ei korralda, on teistel võimalus?

Muudetud , muutis SllM
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kole vaadata kui haugutakse ja õigekirja ei osata. Mis see kokkutulek söögidega veel on?

 

Oorele võiks keegi Valga kandist asja organiseerida.

Oma kodukandis ei tea ka mõnda sellist head kohta kus järv sama ligidal oleks, parkimisruumi jne. Muidu organiseeriks ise.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@seltskond - soovin teile lihtsalt mainida, et tegu on avalikusest foorumist. Mis mulje võõrastele praegu jääb:

 

06.06 - kas kokkkutulek 2014 tuleb - või ei tule!

koht ei ole määratud

korraldajad ei ole määratud, korraldusmeeskond/toimkond puudub

eelarve ei paista mitte kuskil

millal kokkutulek peab juhtima ei ole määratud

 

Lihtne kokkuvõtte - puudulik ettevõtmine igas mõttes! Kahju, et ma pean seda nii otseselt mainima!

 

Oleme aus, niimoodid teie E30 seltskondlik värk küll ei arene või kolib väikselt kuhugi mujale.

 

Aga tahate seda areng üldse?

 

Kuidas te meelitate näitkeks Läti või Soome E30 sõbrad enda poolt, ka uued Esti tulijad vaatavad kindlasti natukene imeliku pilkuga, jne. - kui stiil nii jääb.

 

Praegused ettevõttmised kuuluvad pigem fb `śse .Teeme e30 flashmob - iga osaleja võttab midagi kaasa - ja siis kohtume õhtul pool...

 

Aga minu arvamuste järge on küsimus pigem arengu suunast - või arengu tahtmisest - kui seda soov on siin üldse olemas?!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei saa küll siin kellegi eest rääkida, aga miks me peaks üldse mingiks nn ettevõtteks arenema? Ma saan siin lõuna piirkonnas väga paljude rulliomanikega hästi läbi ning vahest on omavaheliste väikeste kokkutulekute korraldamiseks kulunud ainult 10-15 minutit.

Mulle isiklikult piisakski ainult kui leitakse mingi viisakas koht kuhu autod mahuvad ning selline rahvale sobivam kuupäev. Mul mingit ümarlauda või toitlustamist küll vaja pole, olen elupõline maakas ning oskan süüa ja inimestega suhelda niisama ka vabas looduses.

Meelitada välismaalasi- miks üldse seda tarvis on, rullikad on ikka samasugused. Ega me mingi tsikligäng pole, et üritame maailma vallutada. Elu on näidanud et ega väljamaalastega nagunii mingit pikka arutelu ei teki, ikka istud rohkem oma rahvaga.

 

Taandareng on ka areng muide. ;)

  • Meeldib 9
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

Seda küll aga samas peaks uurima, kas saab ka bronnida või kõik juba täis. Need tundusid suhteliselt ainukesed kohad,kuhu mahub ka rohkem kui 5-10 autot ja telkimisala on samuti suur :)

Siis tekibki järgmine küsimus,kes broneerib? :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...

See aasta pole kahjuks enam endal aega tegeleda sellega, aga võin võtta ette järgmiseks aastaks selle ürituse organiseerimise.

 

Aga eks mingi hetk teen selle kohta, siis ka teema ja loodan väga, et ei lähe samamoodi nagu viimane kord, kui üritasin korraldada sellist asja, et kaks nädalat nägin vaeva ja raiskasin oma aega ning uurisin igalt poolt. Algselt olid väga paljud nõus. aga lõpptulemus oli see, et kui kõik oli valmis ja ilusti kirjas, et mis koha puhu,l mis tingimused, siis oli mõni üksik huviline ainult.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus