Hüppa postitusse

K: Keegi suvise kokkusaamise organiseerib?


m20b20

Kokkutulek  

53 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Kokkutuleku teema

    • Oore laadne üritus
      25
    • Rajapäeva laadne üritus
      25
    • Toitlustus-majutuslaadne üritus
      3
  2. 2. Kui kindlasti olen kohal?

    • 99%
      17
    • 75%
      30
    • 25%
      6

See küsitlus on uutele häältele suletud


Soovitatud postitused

Oore kandis on raskusi motospordi aktsiooniga, aga kui keegi midagi muud välja ei paku, siis peaks RMK'sse helistama ja küsima, kas keegi on juba teatanud Oorel üritusest nendel kuupäevadel ja kui ei ole, siis kinni panema. See üsna popp koht kõikvõimalike klubide seas.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Oskad sa SIIM mõne näite veel tuua kes seal on käinud :D ?

Nii pakun välja julmalt küsimata 28 nädal , 11-13 juuli 2014.

Eelmistel kordadel on tunda andnud, et liiga lühikeseks kipub see nv kaugemate külaliste(kes on % rohkem esindatud kui lähemalt) jaoks jääma tänu pikale sõiduajale.

Oli see nv vist ainult miilisõidu üritus ka, nii et ei midagi hullu millest ilma jääda spordi semudel(puhtalt minu arvamus).

Kes peeneks tahab lasta, siis Laitse rallipark või kõiksugu otse ja kurvisõidu üritusi suvel omajagu.

Kaasa peab võtma omad söögid, omad joogid ja omad naised/mehed.

Mina hoolitsen koha bronni ja prügi likvideerimise eest. Vaja oleks veel kedagi kes puude kohapealt õla alla paneb(suurüritustel RMK puude olemasolu eest ei hoolitse).

PANEN KOHA BRONNI?

Muudetud , muutis m20b20
  • Meeldib 4
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Soodsaim rajapäev oleks tõenäoliselt kas Rutja lennuväljal(lõik halba kruusateed :(), või Kiltsi lennuväljal. Mõlemal annaks korraldada nii vigursõitu, kui kiirendust. Vigursõit saaks üsna kiireks ja lõbusaks teha ;) Rent küllaltki tühine summa minuteada, grillimiseks-telkimiseks sobivad alad olemas ja meri lähedal (Kiltsil üks äge karjäär ka ;)

 

Kui üritus toimuks Kiltsil, siis miks mitte korraldada Haapsalus väike kruiis...

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Vahekokkuvõte: Keegi peale Kerdi pole nõuks võtnud ,et midagi korraldada. Ideid on pritsitud aga ideest üksi vähe. Niikua kui seda ei juhtu siis oore it is.

Aga eks ta veits kulunud ole eriti neile kes lähedalt tulevad. Mulle just see pikk tripp meeldib kõige enam :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Tere kõigepealt ka minupoolt. Olen seda foorumit jälginud huvipärast ja segastel asjaoludel veeres ka minu õuele üks E30 2.4 D. Aga see selleks.

 

Suvise kokkusaamise kohapeal pakuks välja sellise variandi, et mul on olemas Elvas ja Elva ümbruses korralik autoorineteerumise rada ja kaardid ka pmst olemas. See on sama rada mis oli Seiklusministeerumi 5. linna karika esimene etapp. Puudub kahjuks info kui paljud siinsest seltskonnast sellest osa võtsid. Kui tahetakse gaasi anda siis on olemas Reinsalu krossirada, mille saaks ideekorras paariks tunniks välja rentida ja kui tahetakse otse sõita siis oleks variant raadil. Saaks kogu päeva sisustatud. Alustaks siis kas kiirenduse või rallirajal sõitmisega ja siis teeks orienteerumise mis võtab ca 3-4 tundi aega ja seejärel saaks veereda rahulikult Tartumaa Tervisespordikeskusesse. Seal ruumi küll ja veel. Muidugi saaks ka kogumise teha kusagil suva põllul. Kellegil ikka mingi koht kusagil on. Saan ka ise uurida.

http://www.tervisesport.ee/

http://www.reinsalusport.ee/et/kulbilohu-krossirada

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus