Hüppa postitusse
  • 0

Velgede sobivus/suurused?


RDMU

Küsimus

Tere,

millises suuruses velgi mahutab veel ilusti e30nele alla?

Olen kunagi mingil lehel näinud, kus oli paljude velgede/suuruste sobivus, aga ei leia enam sellist lehte kuidagi netist...
Oleks huvi teada või netist näiteid kui e30 on all 17x9 velg  (taga vb 17x10)?

Ja mis oleks enamvähem sobiv et? Peaks vist olema üsna ok, kui et on 15-20?

 

Olen otsinud enamväehm taolisi velgi, aga ei ole sobivuses kindel.

 

6.jpg

Muudetud , muutis zaddam
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 15 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Kas tõesti selline velg mahub koopasse ka ära? Enda 17x8 tundub olevat juba suht maksimum, mis ilma midagi ringi tegemata mahub täpselt koopasse ka ära. Isegi selle veljega on rehv kerged kriimud teinud sisepinnale ja välisservast läheb ka ilma erilise varuta mööda. Nii et julgen väita ilma midagi ümber tegemata maksimumiks 8 tolli laiu velgi. Kui sportvedrud ja üksi sõidad, siis nn stretch stiilis rehviga saab 9 tolli laiaga ka taga hakkama. Üle selle pead normaalsõiduks kindlasti koobast ümber tegema.

Kui ratast koopasse ei lase või koopa ringi ehitad, siis võid sinna ju panna mida iganes.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Ei ole välistatud 5x120 (sest tõesti jah, antud veljed pildil on 5x120 ja vaevalt, et sarnaseid leiab 4x100 valemiga) ja ka minimaalne laiemaks tegemine kui leian kellegi kes oskaks viisakalt teha, sest ise kindlasti koobaste laiemaks tegemisega hakkama ei saaks ma...

Muudetud , muutis zaddam
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Sa vastasid ,et laia veljega ja sportvedrustusega saab üksi ainult sõita aga rulla on nii pisike auto,et seal ei kannatagi 4/5 inimesega sõita . Kuid oma autoga olen sõitnud 5 inimest autos (hädajuhus) ja autol olid all 16x9 4tk ja ~100mm madaldust ,ainuke mis vastu käis oli põhjaplaat suurtes hüpetes :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

8,5 ees on ok aga 10 taga on juba liiast(endal just selline hetkel kabriol all). Ise võitlen praegu endaga ja mõtlen mis selle tagumise otsaga teha et koopasse ei käiks. 4x100 auguvalem siis mul

Muudetud , muutis Kopu11
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

kõik oleneb ju ET'st, sest sul võib 7" velg ka vastu koobast käia, kui ET piisavalt suur on. Aga need sinu pildil olevad veljed sarnanevad koledasti minu rullika omadega   ;) (kodarad keeravad lõpus teravalt sisse). Mulle tundub, et 16x9,5" et 15 on üsna viimane piir. Õnneks on e30 tagasild selline, et laseb ratta lääpa ja velg ei põruta augu korral kohe plekile külla.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

kõik oleneb ju ET'st, sest sul võib 7" velg ka vastu koobast käia, kui ET piisavalt suur on.

Ei meeldi tähti närida, aga ikka nii pidi, et mida väiksem on ET seda rohkem välja poole velg tuleb. Miinus ET-ga velgedel on kinnitusflants suisa velje tsentrist sees pool.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Õigus, keele vääratus, sest ET näitab velje kinnituspinna kaugust velje keskpunktist, mida suurem arv, seda lähemal kinnituspind velje välimisele randile on ja seega seda sügavamal koopas ta istub.

 

16x9" et15 näeb selline välja: ette on see ilmselt natuke liig, eriti, kui tahad madalaks lasta, tagant paistab kena.

e30newwheels3.jpg

Muudetud , muutis Fos4
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus