Hüppa postitusse

Tartu kokkutulek??


Poochie

Soovitatud postitused

  • 1 kuu hiljem...
  • 1 kuu hiljem...

Nõus, pakkuge päev ja koht välja või jätkame samas vaimus (kolmapäev ja kl 19:00 Statoili tagumine plats)? Täna muidugi ise kohale ei jõuaks aga võib ka vabalt mõnel muul päeval.

Aga äkki saaks rullikestega kokku neljapäeviti üle kahenädala kell 20:00 prisma parklas? Saaks nagu eelmine kordki seal rullikatega oma nurga teha. 

Street.ee põhjal peaks järgmine kokkutulek 10. aprill olema. Seal saab vaadata neid maurajaid ka. Imestasin, et viimane kord ei sekkunud isegi sinivalged.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ka olin täna terve päeva metallidetektoriga metsas, aga muidu järgmine kolmap saaks isegi tulla, küll aga nii 15 mintase hilinemisega (tööl). Neljapäeva kohta ma ei tea, mul niigi sinistega viimaselajal liiga palju kokkupuuteid, ei tahaks kuskile nimekirja sattuda.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

 

Tiit peale meie viimast jutuajamist on veel palju juhtunud...  :D Tule parem appi, too tikksaag ja aita mul tagapõlle auku suuremaks teha.

 

Kui Kavilda TSK` st läbi tuled siis vast saaks abi, muudmoodi väga ei õnnestu- olen ennast suht litsiks lubanud kogematakombel ja nädalavahetused sisustatud otsast otsani :(

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Rullikate kokkutulekud on ikkagi kolmapäeviti, mitte neljap. Täna on mingi tänavahulgaanide kokkutulek jälle kuskil Prisma parkla kandis, sinna väga ei tükiks enda autoga...

Tegelt oleks kena teha viisakate rullnokkade nurgake ja näidata ka muule töölisklassile, et ajad on muutunud ja e30-d pole enam need kurikuulsad "tabletikärud" nagu nad vanasti olid :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus